تساوی تیم ملی فوتبال زنان ایران مقابل ازبکستان

ورزشی 🔥 ۰۵ شهریور ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

تساوی تیم ملی فوتبال زنان ایران مقابل ازبکستان

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا تیم ملی فوتبال زنان ایران در دومین دیدار دوستانه مقابل ازبکستان به تساوی رسید.
تساوی تیم ملی فوتبال زنان ایران مقابل ازبکستان

تیم ملی فوتبال زنان ایران در دومین دیدار دوستانه مقابل ازبکستان به تساوی رسید.

به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال زنان ایران که خود را برای حضور در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا آماده می‌کند، عصر پنج‌شنبه، ۴ شهریور در  دومین دیدار دوستانه مقابل ازبکستان به میدان رفت و به تساوی یک بر یک رسید.

تیم ایران در دقیقه ۱۲ نیمه اول گل دریافت کرد. دو تیم نتوانستند در ادامه این نیمه دروازه‌های هم را باز کنند. نگین زندی، بازیکن جوان ایران در دقیقه ۸۰ بازی، گل تساوی را به ثمر رساند و مانع از شکست ایران در این دیدار شد.

زهرا خواجوی، نگین زندی، ثنا صادقی، هاجر دباغی، یاسمن فرمانی، ملیکا محمدی، بهناز طاهرخانی، زهرا سربالی، ملیکا متولی، فاطمه عادلی و غزاله بنی طالبی بازیکنانی بودند که در دومین دیدار دوستانه برابر ازبکستان به میدان رفتند.

ایران روز دوشنبه، اول شهریور در نخستین دیدار دوستانه مقابل ازبکستان با نتیجه دو بر صفر شکست خورد.

تیم ملی فوتبال زنان ایران ۳۰ شهریور و سوم مهر در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا به ترتیب مقابل بنگلادش و اردن به میدان می‌رود.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments