تاثیر لغو المپیک توکیو بر پینگ‌پنگ بانوان ایران چیست؟

ورزشی 🔥 ۲۸ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تاثیر لغو المپیک توکیو بر پینگ‌پنگ بانوان ایران چیست؟

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم حمیده ایرانمنش در مورد احتمال لغو المپیک توکیو گفت: نسبت به برخی از کشورها که سهمیه کسب کرده‌اند، یک پله عقب‌تر هستیم و هنوز سهمیه نداریم که همین موضوع پذیرش شرایط را برای بازیکنان ما راحت تر می کند.
تاثیر لغو المپیک توکیو بر پینگ‌پنگ بانوان ایران چیست؟

حمیده ایرانمنش در مورد احتمال لغو المپیک توکیو گفت: نسبت به برخی از کشورها که سهمیه کسب کرده‌اند، یک پله عقب‌تر هستیم و هنوز سهمیه نداریم که همین موضوع پذیرش شرایط را برای بازیکنان ما راحت تر می کند.

حمیده ایرانمنش، سرمربی تیم ملی تنیس روی میز بانوان در گفت‌وگو با ایسنا به شرایط بانوان پینگ پنگ باز ایران بعد از پایان لیگ و برنامه‌های تیم ملی اشاره و بیان کرد: برنامه‌هایی برای مسابقات بین‌المللی و اردوها اوایل سال ۹۹ به فدراسیون ارائه کردیم اما مسابقات جهانی به تعویق افتاد و طبق اعلام فدراسیون جهانی اسفند ماه ۹۹ برگزار می‌شود. براین اساس برنامه‌مان را تنظیم کرده‌ایم و اردوهایمان را هر زمان که وزارت ورزش و ستاد مقابله با ویروس کرونا اجازه بدهند، شروع می‌کنیم.

او در ادامه افزود: همه این مسائل بستگی به شرایط دنیا دارد و حتی ممکن است تاریخ مسابقات جهانی باز هم تغییر کند. از طرفی مسابقات انتخابی المپیک نیز سال آینده برگزار می‌شود و از آن جایی که احتمال را بر برگزاری ای مسابقات قرار داده‌ایم، برنامه‌هایمان را مشخص کرده‌ایم که در صورت امکان یک اردوی برون مرزی داشته باشیم و اواخر ۲۰۲۰ در تورهای بین‌المللی شرکت کنیم.

ایرانمنش با بیان اینکه بازیکنان از اسفند ماه سال ۹۸ در هیچ مسابقه‌ای شرکت نکرده‌اند، ادامه داد: با بازیکنان در ارتباط هستیم و طبق برنامه پیش می‌روند اما ارزیابی عینی از عملکردشان نداریم، بنابراین پیشنهاد کرده‌ایم در صورتی که مسابقه و اردوی برون مرزی نداشته باشیم، با رعایت پروتکل‌های بهداشتی یک مسابقه داخلی و در کنارش لیگ را برگزار کنیم چون بازیکنان در جریان مسابقات لیگ تلاش خود را می‌کنند و برای حضور در مسابقات جهانی آماده می‌شوند.

او در مورد احتمال افت بازیکنان ملی‌پوش و برگزاری انتخابی مجدد بیان کرد: به هیچ عنوان انتخابی مجدد نداریم چون امکان برگزاری مسابقه نیست. از طرفی بازیکنان را زیر نظر داریم و خیلی تغییر نکرده‌اند، یعنی برترین‌ها مشخص هستند و پیگیر کارشان هستیم، حتی شرایط سختی برای آنها در نظر گرفته‌ام و باید از تمرینات خود فیلم بگیرند و برایم بفرستند. با این حال شرایط در تمرینات توپی سخت‌تر است اما با مربیان استانی که بازیکنان زیر آنها هم کار می‌کنند، در ارتباط هستیم.

ایرانمنش در مورد احتمال لغو المیپک توکیو و تاثیر آن بر ورزشکاران و مربیان گفت: برنامه ریزی خیلی از ورزشکاران بعد از المپیک ۲۰۱۶ برای المپیک ۲۰۲۰ بوده و قطعا لغو این بازی‌ها نه تنها بر بازیکن بلکه بر مربی هم تاثیر می‌گذارد چون مربی نیز برنامه ریزی می کند که بازیکنش به المپیک راه پیدا کند. آرزوی هر ورزشکاری حضور در المپیک است و ما هم یکی از اهدافمان حضور در بازی‌های توکیو است. همه بازیکنان هم تلاش کردند تا به انتخابی راه پیدا کنند در نتیجه لغو المپیک روی آنها تاثیر می‌گذارد اما با آنها صحبت می‌کنیم تا با این موضوع کنار بیایند. از طرفی نسبت به برخی از کشورها که سهمیه کسب کرده‌اند، یک پله عقب‌تر هستیم و هنوز سهمیه نداریم که همین موضوع پذیرش شرایط را برای بازیکنان ما راحت‌تر می‌کند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments