بهادری: کارها را با بدبختی پیش می‌بریم/ تیمی مثل نفت مسجدسلیمان چگونه پرواز چارتر بگیرد؟

ورزشی 🔥 ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

بهادری: کارها را با بدبختی پیش می‌بریم/ تیمی مثل نفت مسجدسلیمان چگونه پرواز چارتر بگیرد؟

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم عطاءالله بهادری، رئیس هیئت‌ مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان از شرایط مالی این باشگاه بسیار گلایه کرد.
بهادری: کارها را با بدبختی پیش می‌بریم/ تیمی مثل نفت مسجدسلیمان چگونه پرواز چارتر بگیرد؟

عطاءالله بهادری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت باشگاه نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: ما مشکلات مالی زیادی داریم. دست و پای وزیر نفت برای کمک به ما از لحاظ قانونی بسته است و اگر نمایندگان مجلس تصمیم بهتری می‌گرفتند، ما با این مشکلات مواجه نمی‌شدیم. ما از خودمان به تیم کمک کردیم و با وجود داشتن کمترین بودجه میان تیم‌های لیگ برتری، مشکلات فراوانی داریم.

وی با بیان اینکه مدیران باشگاه طلبکاران زیادی داشتند و نفت را با مشقت زیادی به رتبه هشتم جدول رساندند، تصریح کرد: ما اعضای هیئت‌ مدیره بدون هیچ دستمزدی کار می‌کنیم. بهترین مدیران ورزشی جهان بدون پول نمی‌توانند کاری کنند و با این وضعیت نمی‌توان تیمداری کرد.

رئیس هیئت‌ مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان با اشاره به بدهی‌های این باشگاه بیان کرد: طلبکاران باشگاه از ما در کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال و حتی دادگستری شکایت کردند. ما به هتل‌ها و مجموعه‌های تمرینی هم بدهکاریم. مجبوریم در زمین بهنام محمدی هم تمرین و هم بازی کنیم و به همین خاطر در نیم‌فصل اول، چمن ورزشگاه را دو بار زیر کشت ببریم. کیفیت این چمن در حد لیگ برتر نیست.

بهادری در این باره که گفته می‌شود مدیران باشگاه نفت مسجدسلیمان با اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان مشکل دارند، به تسنیم گفت: مشکل ما در سطح کلان است و به افراد برنمی‌گردد. وزارت نفت از کمک به باشگاه‌های حرفه‌ای منع شده و اگر کمکی کند، توسط نهادهای نظارتی بازخواست می‌شود. ما کارمند وزارت نفت هستیم و طبق قانون نمی‌توانیم باشگاه را مدیریت کنیم. به همین خاطر تاکنون دو بار استعفا کرده‌ایم. ما کارها را با بدبختی جلو می‌بریم. شترسواری دولا دولا نمی‌شود و این مشکل یک بار برای همیشه باید حل شود.

وی در مورد شرایط آغاز مسابقات لیگ برتر فوتبال خاطرنشان کرد: زمانی که تیم ما بخواهد به تبریز برود، اعضای تیم باید به تهران و سپس به تبریز پرواز کنند؛ در حالی که برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید پرواز چارتر داشته باشیم. چه کسی پول پرواز چارتر را دارد؟ بعد آنها باید در اتاق‌های یک‌تخته هتل‌ها ساکن شوند؛ چون برای رعایت بهداشت نمی‌توان هر دو نفر را در یک اتاق اسکان داد.

رئیس هیئت‌مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که آیا زمان آغاز تمرینات شاگردان تارتار مشخص است یا خیر، اظهار داشت: هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده اما تیمی چون نفت چگونه می‌تواند برای سفر به شهرهای دیگر، پرواز چارتر بگیرد؟ آیا تیم‌های دیگر به مسجدسلیمان می‌آیند؟ هر تیم باید با سه اتوبوس به ورزشگاه برود. مگر تیم‌ها یا ورزشگاه‌های ما چنین امکاناتی دارند؟ با این وجود ما تابع قوانین هستیم.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments