بانوی وزنه بردار ایران: حس کردم در وزنه برداری موفق تر از پرتاب دیسک هستم

ورزشی 🔥 ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

بانوی وزنه بردار ایران: حس کردم در وزنه برداری موفق تر از پرتاب دیسک هستم

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم وزنه بردار دسته ۸۷ کیلوگرم بانوان گفت: ازپرتاب دیسک به وزنه برداری آمدم چون حس کردم بیشتر می توانم موفق باشم و اصلا از حضور در وزنه برداری پشیمان نیستم.
بانوی وزنه بردار ایران: حس کردم در وزنه برداری موفق تر از پرتاب دیسک هستم

وزنه بردار دسته ۸۷ کیلوگرم بانوان گفت: ازپرتاب دیسک به وزنه برداری آمدم چون حس کردم بیشتر می توانم موفق باشم و اصلا از حضور در وزنه برداری پشیمان نیستم.

پریسا جهانفکریان در گفت و گو با ایسنا در باره ی وضعیت تمرینی خود در شرایط قرنطینه بیان کرد: با توجه به اینکه باشگاه ها تعطیل هستند و شرایط هم برای رفتن به بیرون از خانه مناسب نیست از این رو  تمرینات بدنسازی را در خانه انجام می دهم تا آمادگی بدنی‌ام حفظ کنم و وقتی شرایط مساعد شد با قدرت به تمرینات وزنه برداری برگردم.

ملی پوش دسته ۸۷ کیلوگرم ایران در پاسخ به این پرسش که با توجه به سختی تمرینات وزنه برداری از حضور در این رشته پشیمان نشده است، تصریح کرد: خیر به هیچ وجه. هر کاری سختی های خودش را دارد و مهم این است با علاقه کارمان را دنبال کنیم.

او در مورد اینکه پیش از وزنه برداری در چه رشته ای فعالیت می کرد، گفت:  من قبلا در پرتاب دیسک فعالیت می کردم و با توجه به فیزیک بدنی ام تصمیم گرفتم وارد وزنه برداری شوم. حس کردم در وزنه برداری بیشتر می توانم موفق تر باشم و پیشرفت کنم.

جهانفکریان در باره ی تاثیر نظارت اکبری خورشیدی بر تمرینات بانوان وزنه بردار گفت: آقای خورشیدی تجربه ۳۰ ساله دارد و حضورش شانس بزرگی برای ما بود چون  باعث شد از همه لحاظ برای رقابت آماده شویم.

ملی پوش وزنه برداری ایران در پاسخ به این پرسش دیگری مبنی بر اینکه. به خداحافظی از وزنه برداری فکر کرده است یا خیر تاکید کرد: هنوز به این نقطه نرسیدم که به خداحافظی فکر کنم و تمام تمرکزم بر این است که افزایش رکورد داشته باشم و به مدال برسم.

او  با اشاره به اینکه نتوانستند در  مسابقات غرب شرکت کنند، گفت:  دو، سه روز مانده به اعزام ما به مسابقات غرب آسیا،  پروازها به دلیل شیوع ویروس کرونا لغو  شد. بنابراین ما هم نتوانستیم عازم  مسابقات شویم. در حالی که شانس کسب مدال بودیم این رقابتها را از دست دادیم.

بانوی وزنه بردار ایران در مورد اینکه احتمال دارد تغییر وزن بدهد یا خیر گفت: خیر. وزن من همان ۸۷ کیلوگرم است و دیگر در این دسته وزنی جا افتاده ام.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments