بانوی وزنه بردار ایران: با تعویق قهرمانی آسیا بیشتر می‌توانم آماده شوم/ فعلا خداحافظی نمی‌کنم

ورزشی 🔥 ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

بانوی وزنه بردار ایران: با تعویق قهرمانی آسیا بیشتر می‌توانم آماده شوم/ فعلا خداحافظی نمی‌کنم

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم بانوی ملی پوش وزنه بردار ایران گفت: با تعویق مسابقات قهرمانی آسیا فرصت بیشتری داریم تا بهتر برای این رقابت‌ها آماده شویم و افزایش رکورد داشته باشیم.
بانوی وزنه بردار ایران: با تعویق قهرمانی آسیا بیشتر می‌توانم آماده شوم/ فعلا خداحافظی نمی‌کنم

بانوی ملی پوش وزنه بردار ایران گفت: با تعویق مسابقات قهرمانی آسیا فرصت بیشتری داریم تا بهتر برای این رقابت‌ها آماده شویم و افزایش رکورد داشته باشیم.

الهام حسینی در گفت و گو با ایسنا درباره وضعیت تمرینی خود در شرایط قرنطینه بیان کرد: من در طبقه پایین منزلمان باشگاه بدنسازی دارم و تمریناتم را آنجا انجام می دهم تا بتوانم آمادگی بدنی خود را حفظ کنم. اگر این باشگاه بدنسازی نبود قطعا در این شرایط تمرین کردن برایم بسیار سخت می شد.

بانوی وزنه بردار ایران با اشاره به تعویق مسابقات قهرمانی آسیا گفت: به نظرم تعویق مسابقات به نفع ما شد چون فرصت بشتری داریم تا افزایش رکورد داشته باشیم و بهتر برای مسابقات آماده شویم. از طرفی از شهریور سال پیش به مداوم در مسابقات ( قهرمانی جهان، مسابقات ترکیه و قطر ) بودیم و برای یک ورزشکار هم سخت است دائم در اوج آمادگی باشد. از این رو اگر مسابقات قهرمانی آسیا هم اواخر فروردین برگزار می شد، سخت بود که بخواهیم خودمان را در اوج آمادگی نگه داریم.

حسینی در پاسخ به این پرسش که تا چه زمانی تصمیم دارد وزنه بزند، تاکید کرد: تا زمانی که توانایی داشته باشم ادامه می دهم و همچنین تا وقتی جایگاه و مدالی که می‌خواهم را به دست نیاورم راضی به خداحافظی نمی‌شوم. قدم اول برای من کسب مدال آسیایی است و اگر به این مدال برسم امیدم بیشتر می‌شود که در جهان هم جایگاه بهتری داشته باشم.

ملی پوش وزنه برداری ایران در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه حضور در شرایط قرنطینه سخت نیست، گفت: سخت است اما می‌توان برنامه ریزی کرد و کارهای عقب افتاده خود را انجام داد. من در این روزها هم تمرین می کنم و هم کارهای عقب افتاده‌ام را انجام می‌دهم. باید از هیات وزنه برداری شهرستان درود هم تشکر کنم برخی از تجهیزاتی که احتیاج داشتم را در اختیارم گذاشت تا تمریناتم را انجام دهم. هر چند که تمرینانم مانند اردو نیست اما سعی کرده‌ام تا جایی که می شود آمادگی‌ام را حفظ کنم.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments