باشگاه پرسپولیس / آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس / اخبار باشگاه پرسپولیس امروز

ورزشی 🔥 ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ بدون دیدگاه

باشگاه پرسپولیس / آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس / اخبار باشگاه پرسپولیس امروز

باشگاه پرسپولیس, آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس, اخبار باشگاه پرسپولیس تهران , اخبار باشگاه پرسپولیس تهران امروز, خبرهای الان پرسپولیس تهران, آخری خبرهای تیم پرسپولیس امروز, اخبار پرسپولیس, آخرین خبرهای آنلاین پرسپولیس, , نقل و انتقالات پرسپولیس

باشگاه فوتبال پرسپولیس باشگاه فوتبالی ایرانی است که در سال ۱۳۴۲ در شهر تهران، پایتخت ایران بنیان‌گذاری شده و از باشگاه‌های زیر مجموعه باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس است.

پرسپولیس در لیگ خلیج فارس بازی می‌کند و پس از سال ۱۳۴۷، در تمامی ادوار برگزارشده در بالاترین سطح لیگ فوتبال ایران حضور داشته‌است و تنها تیم باشگاهی فوتبال ایران است که هرگز به دسته پایین‌تر سقوط نکرده‌است. این باشگاه یکی از پرافتخارترین و پرهوادارترین باشگاه فوتبال در ایران است و شهرآورد این تیم با استقلال، مهم‌ترین بازی باشگاهی در ایران است. همچنین طبق گزارش کنفدراسیون فوتبال آسیا، پرسپولیس به‌عنوان پرهوادارترین تیم فوتبال آسیا شناخته شده‌است و پس از آن دالیان چین و الهلال عربستان در رتبه‌های بعدی قرار دارند. شبکه ورزشی «ای‌اس‌پی‌ان» در سال ۲۰۱۲، نیز در گزارشی از باشگاه‌های پرهوادار آسیا، این باشگاه را بالاتر از دیگر باشگاه‌های آسیایی، پرهوادارترین باشگاه فوتبال آسیا معرفی کرد.

باشگاه پرسپولیس, آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس, اخبار باشگاه پرسپولیس تهران , اخبار باشگاه پرسپولیس تهران امروز, خبرهای الان پرسپولیس تهران, آخری خبرهای تیم پرسپولیس امروز, اخبار پرسپولیس, آخرین خبرهای آنلاین پرسپولیس, نقل و انتقالات پرسپولیس

سیر تکاملی لوگوی باشگاه پرسپولیس

پرسپولیس از آغاز تاریخ خود، دوازده بار در بالاترین سطح لیگ فوتبال ایران به قهرمانی رسیده و از این جهت پرافتخارترین تیم است.

شش قهرمانی در جام حذفی فوتبال ایران، سه قهرمانی در سوپر جام فوتبال ایران پرافتخارترین در این جام و یک قهرمانی در جام برندگان جام آسیا مهم‌ترین قهرمانی‌های پرسپولیس هستند. علی دایی، مهدی مهدوی کیا و علی کریمی سه تن از بازیکنان پرسپولیسی هستند که تاکنون بازیکن فوتبال سال آسیا شده‌اند.


مخالفت هیات مدیره پرسپولیس با استعفای انصاری‌فرد

۱۳۹۸/۱۲/۲۰

معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس از مخالفت اعضای هیات مدیره این باشگاه با استعفای محمد حسن انصاری‌فرد خبر داد.

حسین خبیری در خصوص آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس بعد از استعفای محمدحسن انصاری‌فرد از مدیرعاملی این باشگاه گفت: هیات مدیره باشگاه پرسپولیس امروز تشکیل جلسه داد و با استعفای انصاری‌فرد مخالفت شد. اعضای هیات مدیره در تماسی که با انصاری‌فرد داشتند خواستار ادامه همکاری او با پرسپولیس شدند. به هر حال او در این مدت زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده است.

معاون اجرایی پرسپولیس تاکید کرد: اما اگر انصاری‌فرد اصرار به استعفا داشته و قصد بازگشت به پرسپولیس را نداشته باشد، با توجه به اینکه باشگاه در شرایط حساسی قرار دارد هیات مدیره تصمیمی خواهد گرفت تا خللی در کار ایجاد نشود.

این صحبت‌ها در حالی از سوی معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس مطرح شد که محمد حسن انصاری‌فرد شب گذشته در یک برنامه تلویزیونی از سمت خود استعفا کرد و دلیل این کار را نیز عدم هماهنگی با هیات مدیره باشگاه عنوان کرد.

مهدی رسول پناه رییس هیات مدیره باشگاه هم در واکنش به این موضوع اعلام کرد که سرپرست جدید باشگاه صبح امروز مشخص خواهد شد.


محکومیت پرسپولیس در پرونده بودیمیر

۱۳۹۸/۱۲/۰۹

بر اساس حکم فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا)، باشگاه پرسپولیس به پرداخت ۴۷۵ هزار یورو به «ماریو بودیمیر» مهاجم کروات فصل گذشته خود، محکوم شده است.

«ماریو بودیمیر» مهاجم فصل قبل تیم فوتبال پرسپولیس تهران بابت دریافتی کم نیم فصل و به خاطر ۵ ماه حقوق و قسط معوق خود به فیفا شکایت کرد. وی خردادماه با رفتن برانکو ایوانکویچ از جمع سرخپوشان پایتخت جدا شد.

بنا بر اعلام روابط عمومی باشگاه پرسپولیس جزییات رای فیفا به شرح ذیل می باشد؛

باشگاه پرسپولیس برای پرداخت این بدهی ۴۵روز مهلت دارد و در صورتی که بدهی در مهلت تعیین شده پرداخت نشود پرسپولیس از جذب بازیکن داخلی و خارجی در سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم خواهد شد اما این محرومیت در هر بازه زمانی به محض تسویه بدهی مرتفع می‌شود.

باشگاه پرسپولیس بابت فصل گذشته ۱۴۸هزار یورو بعلاوه پنج درصد سود(غرامت) تا روز تسویه بدهی محکوم شده است.
بدهی ۱۴۸هزار یورویی مربوط به پنج حقوق ماهانه بودیمیر در نیم فصل دوم فصل گذشته (از ۱۹ژانویه تا۲۳جون ۲۰۱۹)بوده که شامل یک قسط ۲۵هزار یورویی، سه قسط ۲۶هزار یورویی و یک قسط ۱۹هزار یورویی بوده است.

بودیمیر با استناد به حقوق معوقه خود با طرح شکایت به فیفا ضمن فسخ قرارداد یکطرفه مطالبات قرارداد این فصل خود را هم طلب کرده است. فیفا نیز مابه التفاوت قرارداد این فصل بودیمیر با پرسپولیس و قرارداد بودیمیر با تیم لوکوموتیو کرواسی را محاسبه و باشگاه پرسپولیس را به پرداخت ۳۲۷هزار یورو بابت فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰محکوم کرده است. به همین دلیل بودیمیر اصل قرارداد خود با تیم کنونی اش را به فیفا ارائه کرده بود تا آنها محاسبه لازم را داشته باشند. او حتی برای نشان دادن حسن نیت خود قراردادش با تیم ماقبل پرسپولیس را هم به فیفا ارائه کرده بود.

همچنین باشگاه پرسپولیس علاوه بر این ۳۲۷هزار یورو بایستی سود و غرامت پنج درصدی _ از پانزدهم اکتبر ۲۰۱۹تا روز پرداخت _هم به این بازیکن پرداخت نماید.

کمیته حل اختلاف فیفا هر گونه شکایت دیگری را از بودیمیر را سلب واز وی خواسته شماره حساب خود را فورا به پرسپولیس ایمیل کرده و از پرسپولیس خواسته مدارک و شواهد پرداختی را به فیفا ارائه کند.

_بر اساس رای کمیته حل اختلاف فیفا اگر پرسپولیس پس از طی سه پنجره محرومیت نقل و انتقالاتی بدهی را تسویه نکند کمیته انضباطی فیفا تصمیمات بعدی را اتخاذ خواهد کرد.

قائم مقام کمیته حل اختلاف فیفا از آمریکا و ۲ همکار و وکیل هلندی فیفا قاضی این پرونده بوده‌اند.
طبق اعلام کمیته حل اختلاف فیفا این رای می تواند تا ده روز پس از ابلاغ به کمیته انضباطی فیفا تسلیم گردد و در غیراینصورت رای به صورت قطعی درمی آید و طرفین حق خود را در خصوص استیناف خواهی از خود سلب خواهند داشت.

ماریو بودمیر مهاجم کروات سرخپوشان پایتخت سال گذشته در نقل و انتقالات زمستانی با نظر برانکو ایوانکویچ به این تیم پیوست و تنها ۲ گل برای پرسپولیس به ثمر رساند


سپاهان نقره داغ شد، پرسپولیس برنده

۱۳۹۸/۱۲/۰۸

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، پرسپولیس را برنده دیدار برگزار نشده مقابل سپاهان اعلام و نماینده اصفهان را نقره داغ کرد.

کمیته انضباطی رای خود را درباره دیدار برگزار نشده سپاهان و پرسپولیس در هفته بیستم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، صادر کرد.

رای کمیته انضباطی به شرح زیر است:

مستند به مواد۵١،۶٢،٨۶،٩١،٩۶،١١٧ از مقررات انضباطی مصوب سال ١٣٩٧ ضمن بازنده اعلام کردن تیم سپاهان با نتیجه سه به صفر در بازی مقابل تیم پرسپولیس، باشگاه سپاهان به پرداخت مبلغ یک میلیارد و پانصد میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

رای صادره ظرف مهلت یک هفته پس از ابلاغ قابل تجدیدنظر خواهی در کمیته استیناف است.

در حالی که تیم پرسپولیس برای این دیدار بیش از نیم ساعت در زمین چمن ورزشگاه نقش جهان حضور داشت و تیم داوری و مسوولان برگزاری نیز حضور یافتند، اما تیم سپاهان در زمان مقرر در زمین حاضر نشد.

سپاهانی‌ها پس از یک ساعت به ورزشگاه آمده و اعلام کردند که آماده بازی هستند، اما تیم داوری و بازیکنان پرسپولیس از ورزشگاه خارج شدند.


خیز پرسپولیس به‌سوی چهارمین قهرمانی متوالی

۱۳۹۸/۱۲/۰۸

تیم فوتبال پرسپولیس با برتری خانگی سه بر یک مقابل شهرخودرو، خیز بلند خود را برای کسب چهارمین قهرمانی متوالی در لیگ برتر باشگاه‌های ایران آغاز کرد.

باشگاه پرسپولیس, آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس, اخبار باشگاه پرسپولیس تهران , اخبار باشگاه پرسپولیس تهران امروز, خبرهای الان پرسپولیس تهران, آخری خبرهای تیم پرسپولیس امروز, اخبار پرسپولیس, آخرین خبرهای آنلاین پرسپولیس, نقل و انتقالات پرسپولیس

خیز پرسپولیس به‌سوی چهارمین قهرمانی متوالی

امروز (پنجشنبه) در هفته بیست‌ویکم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، پرسپولیس به مصاف شهرخودرو مشهد رفت و به برتری سه بر یک دست یافت تا با ۴۴ امتیاز، جایگاه خود را در صدر جدول رده‌بندی مستحکم‌تر کند. هم اکنون سپاهان و تراکتور با ۳۷ امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم هستند.


بازی باید ۳ بر صفر به سود پرسپولیس شود

۱۳۹۸/۱۲/۰۴

مظفری ، کارشناس داوری می‌گوید وقتی ناظر بازی مراسم ابتدایی شروع بازی را برگزار کرده و سپس یکی از تیم‌ها حاضر نشده و به تیم دیگر گفته که به رختکن برود، طبق قانون باید بازی را ۳ بر صفر به سود تیمی کند که در زمین حاضر شده است.

منبع : ایسنا


هشدار به یحیی؛ تاریخ برای بار سوم تکرار نشود

۱۳۹۸/۱۱/۳۰

پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی در ۲ بازی ابتدایی تنها به یک امتیاز رسیده است و در گذشته هرگاه این اتفاق برای پرسپولیس رخ داده این تیم از گروه خود بالا نرفته است.

تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب دومین هفته مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به مصاف میزبان خود الشارجه رفت و در پایان با وجود شایستگی برای رسیدن به پیروزی به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد. این نتیجه در حالی رقم خورد که سرخپوشان تهرانی حالا با یک امتیاز در گروه سوم در رده سوم جای دارند.

برای سومین بار در تاریخ لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس تا پایان هفته دوم تنها یک امتیاز کسب کرده است. آنها در سال ۲۰۱۱ و ۲۰۱۹ نیز تا پایان هفته دوم به چنین امتیازی رسیدند و متاسفانه در پایان از صعود به دور دوم بازماندند.

در سال ۲۰۱۱ سرخپوشان تهرانی بعد از شکست سه بر یک مقابل الاتحاد در عربستان در هفته دوم در ورزشگاه آزادی مقابل تیم الوحده امارات به تساوی یک بر یک رسیدند و در پایان با پنج امتیاز در گروه خود چهارم شدند تا از رسیدن به دور دوم باز بمانند. هشت سال بعد تیم تحت هدایت برانکو ایوانکوویچ ابتدا در ورزشگاه آزادی مقابل پاختاکور به تساوی یک بر یک رسید اما در دیدار دوم با نتیجه یک بر صفر در برابر السد تسلیم شد. آن تیم نیز در پایان با هفت امتیاز در گروهش چهارم شد و به مرحله بعدی صعود نکرد.

حال باید دید تیم یحیی هم به این سرنوشت دچار می‌شود یا خیر. نباید فراموش کنیم که پرسپولیس مانند سه نماینده دیگر کشورمان در این دوره هنوز در خاک کشورمان به میدان نرفته وگرنه به احتمال فراوان امتیازات بیشتری جمع‌آوری می‌کرد.


۲ نکته مثبت دیدار پرسپولیس و الشارجه؛ طلسم شکست و علیپور تاریخ‌ساز شد

۱۳۹۸/۱۱/۳۰

پرسپولیس پس از پنج باخت پیاپی در مسابقات خارج از خانه در لیگ قهرمانان آسیا به عنوان تیم میهمان شکست نخورد و موفق به امتیازگیری شد.

پرسپولیس در چارچوب هفته دوم مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در شهر شارجه امارات به مصاف الشارجه رفت و با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ متوقف شد. از دست رفتن ۲ امتیاز دیگر برای سرخپوشان تهرانی بی‌شک چندان به مذاق هواداران این تیم خوش نمی‌آید.

با این حال جالب است بدانید پرسپولیس پس از پنج باخت خارج از خانه پیاپی به عنوان میهمان موفق شد امتیاز بگیرد و شکست نخورد. آنها پس از پیروزی یک بر صفر برابر السد در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان سال ۲۰۱۸ در دوحه، در تمام بازی‌های خارج از خانه خود در آسیا به عنوان میهمان شکست خوردند و در پنج بازی تنها یک گل به ثمر رساندند اما حالا این طلسم شکسته شده است.

تیم پایتخت‌نشین پس از باخت به کاشیما، السد، الاهلی، پاختاکور و الدحیل حالا توانست به یک امتیاز برسد. آخرین دیدار پرسپولیس با یک تیم اماراتی در لیگ قهرمانان آسیا و در خاک امارات به مرحله یک هشتم نهایی سال ۲۰۱۸ برمی‌گردد که تیم برانکو (ایوانکوویچ) با نتیجه سه بر ۲ مغلوب الجزیره شد. در دیدار برگشت البته گل دیرهنگام سید جلال حسینی حکم به برتری پرسپولیس داد. این بار نیز پرسپولیس موفق شد ۲ گل بزند.

علی علیپور مهاجم پرسپولیس نیز با ۲ گلی که به ثمر رساند در لیگ قهرمانان آسیا ۱۰ گله شد و بالاتر از طارمی به بهترین گلزن تیم سرخپوش تهرانی در تاریخ این مسابقات تبدیل شد. علیپور این فرصت را دارد تا در مسابقات پیش رو به تعداد گل‌های خود اضافه کند.


زور پرسپولیس به الشارجه نرسید

۱۳۹۸/۱۱/۲۹

دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و الشارجه امارات در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

تیم فوتبال پرسپولیس امشب از ساعت ۱۹:۰۵ دقیقه در چارچوب هفته دوم مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا باید به مصاف میزبان خود الشارجه امارات رفت.

قضاوت این مسابقه را کریستوفر جیمز از استرالیا بر عهده داشت.

نیمه اول بازی پرسپولیس و الشارجه با هیجان زیادی همراه بود و هر ۲ تیم به ۲ گل رسیدند اما در نیمه دوم تلاش‌های نمایندگان ایران و امارات نتیجه‌ای نداشت تا بازی با تساوی به پایان برسد.

پرسپولیس با این تساوی با کسب یک امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.


حضور گسترده ایرانی‌ها برای تشویق پرسپولیس مقابل الشارجه

۱۳۹۸/۱۱/۲۹

در فاصله کمتر از ۲ ساعت تا شروع دیدار پرسپولیس و الشارجه، حضور گسترده هواداران ایرانی برای تشویق قرمزپوشان در ورزشگاه اختصاصی الشارجه جالب به نظر می‌رسد.

باشگاه پرسپولیس, آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس, اخبار باشگاه پرسپولیس تهران , اخبار باشگاه پرسپولیس تهران امروز, خبرهای الان پرسپولیس تهران, آخری خبرهای تیم پرسپولیس امروز, اخبار پرسپولیس, آخرین خبرهای آنلاین پرسپولیس, نقل و انتقالات پرسپولیس

حضور گسترده ایرانی‌ها برای تشویق پرسپولیس مقابل الشارجه

تیم فوتبال پرسپولیس امشب از ساعت ۱۹:۰۵ دقیقه به وقت تهران در چارچوب هفته دوم مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا باید به مصاف میزبان خود الشارجه امارات برود.

در فاصله ۲ ساعت مانده به این دیدار، ایرانی‌های زیادی خود را به ورزشگاه اختصاصی الشارجه رساندند تا بازی پرسپولیس را از نزدیک تماشا کنند.

پیش از شروع بازی هواداران پرسپولیس با سر دادن‌ سرود قهرمانی به حمایت از پرسپولیس پرداختند.

شکست استقلال مقابل الاهلی باعث شد تا هواداران ایرانی پرسپولیس در شارجه برای استقلالی‌ها کُری بخوانند.

گرچه الشارجه میزبان بازی امروز است اما با توجه به حضور گسترده هواداران پرسپولیس در اطراف ورزشگاه به نظر می‌رسد قرمزپوشان تهرانی میزبان این جدال هستند.

بلیت این مسابقه ۵۰ درهم برای هواداران پرسپولیس به فروش می‌رسد اما این بازی برای هواداران الشارجه رایگان است.


استوکس: حس بازی در شهرآورد فوق‌العاده بود

۱۳۹۸/۱۱/۱۹

مهاجم ایرلندی پرسپولیس با بیان اینکه استقلال شانس آورد در شهرآورد شکست نخورد گفت: حس بازی در شهرآورد تهران برای من فوق العاده بود و بازی کردن مقابل چنین هوادارانی لذت بخش است.

آنتونی استوکس یکی از بازیکنان موثر در شهرآورد نود و دوم بود. بازیکنی که ضربه منجر به گل دوم سرخپوشان را راهی دروازه استقلال کرد.

این بازیکن روز شنبه در مورد اولین حضورش در شهرآورد، تمجید کارشناسان و خیلی از مسائل دیگر صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید.

باشگاه پرسپولیس, آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس, اخبار باشگاه پرسپولیس تهران , اخبار باشگاه پرسپولیس تهران امروز, خبرهای الان پرسپولیس تهران, آخری خبرهای تیم پرسپولیس امروز, اخبار پرسپولیس, آخرین خبرهای آنلاین پرسپولیس, نقل و انتقالات پرسپولیس

استوکس: حس بازی در شهرآورد فوق‌العاده بود

اولین شهرآورد چطور بود؟

حس خیلی خوبی داشتم. دوست داشتم برای تیم مفید باشم و خوشحالم که تا حدودی توانستم رضایت کادر فنی و هواداران را به دست آورم.

حتی می‌توانستی در این دیدار گل بزنی؟

من همیشه برای موفقیت تیم تلاش می‌کنم. اگر می توانستم در شهرآورد گل بزنم فوق‌العاده بود اما همین که توانستم روی گل تساوی تیم تاثیر گذار باشم بسیار خوشحالم.

ضربه ایستگاهی که زدی بسیار خطرناک بود.

واقعا. نمی‌دانم چه بگویم اما هنگامی که فیلم بازی را دیدم حریف در واقع در آن صحنه شانس آورد که ضربه‌ام گل نشد.

فضای شهرآورد تهران چطور بود؟

فضای درون ورزشگاه واقعا جذاب بود و فوتبال در این شرایط حس خیلی خوبی دارد. بازی در این شرایط انگیزه چند برابر به هر بازیکنی می‌دهد.

شهرآوردهای زیادی را در ایرلند و کشورهای مختلف تجربه کردی. تفاوت این مسابقه با سایر دربی‌ها را در چه چیزی می‌شد دید؟

هر مسابقه فضا و شرایط خاص خود را دارد و دربی در همه جای دنیا حساس است. شهرآورد تهران هم در فضای فوق‌العاده‌ای برگزار شد اما نمی‌توان آن را با دربی‌های دیگر مقایسه کرد.

استقلالی‌ها معتقدند پرسپولیس با استفاده از اهرم شانس توانست در این دیدار به تساوی برسد.

تعداد موقعیت‌ها مشخص است. نظر من در واقع مخالف است چرا که هرکس فیلم بازی را ببیند متوجه می‌شود که آنها شانس داشتند که موقعیت‌های پرسپولیس و آن ضربه ایستگاهی گل نشد.

شرایط خودت در پرسپولیس چگونه است؟

پرسپولیس تیم بزرگی است و از حضور در این تیم خوشحال هستم. با انگیزه هر چه بیشتر تمرینات را دنبال می‌کنم تا بتوانم زودتر با سایر نفرات هماهنگی لازم را بدست آورم و برای تیم مفید باشم.

یکی از مشکلات پرسپولیس این بود که این تیم موقعیت‌های زیادی را از دست می‌داد. با حضور شما آیا این مشکل برطرف خواهد شد؟

من همیشه تلاش می‌کنم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم و فکر می‌کنم پرسپولیس هم برای همین موضوع من را جذب کرده است. امیدوارم بتوانم به خوبی جواب انتظارات را بدهم.

چرا روند جذب تو در پرسپولیس انقدر طولانی شد؟

اینطور نبود. اتفاقا مدیر برنامه‌های من در ایران خیلی زود با پرسپولیس به توافق رسید و قرارداد را امضا کرد اما شرایط باید به طور کامل مهیا می‌شد. الان هم خوشحالم که اینجا هستم و تلاش می‌کنم برای پرسپولیس مفید باشم.

پیش از دربی خیلی‌ها تو را با ایمون زاید مهاجم ایرلندی سال‌های نه چندان دور مقایسه می‌کردند که ناجی پرسپولیس در یک دربی شده بود؟

این موضوع برای من هم جالب بود. اینکه یک بازیکن ایرلندی هم پیش از این در دربی برای پرسپولیس هت تریک کرده و البته من هم در مسابقات بعدی گلزنی خواهم کرد و بازی‌هایمان ادامه دار است.

پرسپولیس سه شنبه در اولین بازی از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الدحیل خواهد رفت. این بازی را چطور می‌بینید؟

همه می‌دانند که الدحیل از تیم‌های خوب و پر مهره لیگ قهرمانان آسیا است اما پرسپولیس در سال‌های اخیر همیشه تهدید جدی برای همه تیم‌های آسیایی بوده و حتی در زمین حریف هم توانسته نتایج خوبی بگیرد. امیدوارم گام اول را محکم برداریم و در این دیدار موفق باشیم.

منبع : ایرنا


حیدری برای دومین بار قاضی شهرآورد شد؛ خوش‌یمن برای پرسپولیس

۱۳۹۸/۱۱/۱۴

بیژن حیدری برای دومین بار به عنوان داور شهرآورد تهران معرفی شد.

باشگاه استقلال, آخرین اخبار باشگاه استقلال, خبرهای الان استقلال تهران, آخرین خبرهای تیم استقلال امروز, اخبار استقلال, آخرین خبرهای آنلاین استقلال, اخبار باشگاه استقلال تهران امروز, نقل و انتقالات استقلال

حیدری برای دومین بار قاضی شهرآورد شد؛ خوش‌یمن برای پرسپولیس

مطابق انتظار و پیش‌بینی هایی که انجام شده بود بیژن حیدری به عنوان قاضی شهرآورد شماره ۹۲ پایتخت اعلام شد. سعید علی‌نژادیان و سعید قاسمی نیز او را در امر قضاوت یاری خواهند کرد.

حیدری پیش از این در شهرآورد شماره ۸۶ را سوت زده بود. دیداری که در لیگ هفدهم برگزار شد و پرسپولیس با گل علی علیپور در دقیقه ۲۲ از روی نقطه پنالتی با حساب یک بر صفر برد.

شهرآورد پایتخت در چارچوب هفته نوزدهم رقابت‌های لیگ برتر روز پنجشنبه ساعت ۱۵ برگزار می‌شود.


قرارداد مهاجم ایرلندی پرسپولیس نهایی شد

۱۳۹۸/۱۱/۰۹

عباس تیموری روز پنجشنبه اظهار داشت: این مهاجم برای نهایی شدن قرار داد خود امروز وارد هیات فوتبال استان تهران شد و قرار داد خود را با این باشگاه نهایی کرد.

باشگاه پرسپولیس, آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس, اخبار باشگاه پرسپولیس تهران , اخبار باشگاه پرسپولیس تهران امروز, خبرهای الان پرسپولیس تهران, آخری خبرهای تیم پرسپولیس امروز, اخبار پرسپولیس, آخرین خبرهای آنلاین پرسپولیس, , نقل و انتقالات پرسپولیس

قرارداد مهاجم ایرلندی پرسپولیس نهایی شد

به گفته وی این بازیکن جز سهمیه آزاد باشگاه پرسپولیس است.

از باشگاه هایی که آنتونی استوکس در آن بازی کرده‌ است می‌توان به آرسنال، هیبرنین، شفیلد یونایتد، سلتیک، فالکیرک، کریستال پالاس و بلکبرن روورز و تراکتور اشاره کرد.


با انتخاب باشگاه عربستانی؛ دیدار التعاون – پرسپولیس در کویت برگزار می‌شود

۱۳۹۸/۱۱/۰۹

براساس تایید باشگاه پرسپولیس تیم فوتبال التعاون عربستان ورزشگاه «کویت اسپورتس کلاب» در کشور کویت را برای دیدار مقابل سرخپوشان انتخاب کرد. تیم های پرسپولیس ایران و التعاون عربستان روز سه‌شنبه ۱۹ فروردین ماه در چارچوب مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ باید به مصاف هم بروند.

امیر علی حسینی مدیر بین الملل باشگاه پرسپولیس در این باره گفت: طبق مکاتبات انجام شده بین کنفدراسیون فوتبال آسیا و فدراسیون فوتبال ایران، باشگاه عربستانی ورزشگاه «کویت اسپورتس کلاب» در کشور کویت را برای بازی مقابل پرسپولیس انتخاب کرده اما هنوز ساعت دقیق برگزاری این مسابقه اعلام نشده است.

باشگاه پرسپولیس نیز برای انتخاب کشور و وزرشگاه برای میزبانی از التعاون عربستان در بازی برگشت در حال رایزنی‌های لازم است و پس از نهایی شدن توافقات، محل برگزاری مسابقه اعلام می‌شود. باشگاه پرسپولیس برای این منظور با ۲ ورزشگاه توافقات مقدماتی داشته است.


اولین تمرین استوکس با پرسپولیس

۱۳۹۸/۱۱/۰۹

آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی جدید سرخپوشان امروز (چهارشنبه ) برای نخستین بار در تمرین پرسپولیس حاضر و از سوی یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس به سایر بازیکنان معرفی شد. براساس این گزارش، تمرین سرخپوشان از ساعت ۱۱ و ۱۵ دقیقه صبح آغاز شد.

باشگاه پرسپولیس, آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس, اخبار باشگاه پرسپولیس تهران , اخبار باشگاه پرسپولیس تهران امروز, خبرهای الان پرسپولیس تهران, آخری خبرهای تیم پرسپولیس امروز, اخبار پرسپولیس, آخرین خبرهای آنلاین پرسپولیس, , نقل و انتقالات پرسپولیس

اولین تمرین استوکس با پرسپولیس

بازیکنان ابتدا به صحبت‌های گل‌محمدی گوش دادند و پس از معرفی استوکس، سرخپوشان بدن‌های خود را گرم کردند.

پاسکاری رو به جلو و سپس شوتزنی به سمت دروازه بخش بعدی تمرین بود. در این بخش دروازه‌بان‌های تیم از جمله علیرضا بیرانوند و رادوشِویچ بعد از چند مهار خوب برای بازیکنان کری می‌خواندند و از آنها می‌خواستند دروازه را باز کنند.

کریم باقری سرخپوشان را در بخشی از تمرین همراهی کرد و چند گل زد.

قسمت بعدی تمرین پاسکاری تحت فشار و سپس گلزنی در دروازه‌های کوچک بود. پایان بخش تمرین امروز نیز فوتبال درون تیمی بود که بین دو تیم قرمز و زرد انجام شد.

در تمرین امروز استوکس به این خاطر که چند روز تمرین نکرده بود به همراه محمد حسینی بازیکن تیم جوانان، با بدنساز تیم اختصاصی کار کرد.


انصاری‌فرد: بیرانوند برای پرسپولیس معرفت به خرج داد

۱۳۹۸/۱۱/۰۹

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بابیان اینکه علیرضا بیرانوند برای ادامه همکاری در نیم‌فصل دوم معرفت به‌خرج داده‌است، گفت: بیرانوند قبول کرد تا پایان فصل در پرسپولیس بماند و ما سپاسگزار و قدردان این تصمیم وی هستیم.

محمد حسن انصاری‌فرد پس از امضای توافق‌نامه ۳ جانبه میان باشگاه پرسپولیس، بیرانوند و باشگاه آنتورپ بلژیک با اشاره به جدایی دروازه‌بان سرخپوشان تهران گفت: او معرفت به خرج‌داد که تا پایان فصل با پرسپولیس می‌ماند و این برای ما بسیار ارزشمند است. وی افزود: امیدوارم که بیرانوند در بلژیک بتواند پیشرفت کند و البته همچنان در تیم ملی‌بدرخشد.

انصاری فرد اظهار امیدواری کرد که این قرار شرایط مالی بیرانوند را نیز بهبود بخشد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس همچنین گفت:‌ بیرانوند می‌تواند الگوی خوبی برای سایر جوانان ایرانی از نظر پشتکار باشد تا مثل او پیشرفت کنند.

به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس علیرضا بیرانوند، چهارشنبه شب هفته گذشته از باشگاه خنک بلژیک پیشنهاد رسمی دریافت کرد. اما پس از توافق سه جانبه برای پیوستن بیرانوند به آنتورپ و در حالی که احتمال جدایی بیرانوند در نیم فصل‌دوم بسیار زیاد بود و این دروازه‌بان با تجربه با وفاداری مثال زدنی و عبور از پیشنهاد بازی در نیم فصل دوم با مبلغ کلان، بازی در آنتوروپ را به تابستان سال آتی موکول کرد.


توافق نامه سه جانبه آنتورپ بلژیک، پرسپولیس و بیرانوند امضا شد

۱۳۹۸/۱۱/۰۹

باشگاه پرسپولیس ضمن تقدیر از وفاداری بهترین گلر آسیا از توافق سه جانبه باشگاه آنتورپ بلژیک، باشگاه پرسپولیس و علیرضا بیرانوند خبر داد. براساس اعلام باشگاه پرسپولیس علیرضا بیرانوند دقایقی قبل باباشگاه آنتورپ قرادداد بست.

باشگاه پرسپولیس, آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس, اخبار باشگاه پرسپولیس تهران , اخبار باشگاه پرسپولیس تهران امروز, خبرهای الان پرسپولیس تهران, آخری خبرهای تیم پرسپولیس امروز, اخبار پرسپولیس, آخرین خبرهای آنلاین پرسپولیس, , نقل و انتقالات پرسپولیس

توافق نامه سه جانبه آنتورپ بلژیک، پرسپولیس و بیرانوند امضا شد

حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد: علیرضا بیرانوند، چهارشنبه شب هفته گذشته از باشگاه خنک بلژیک پیشنهاد رسمی دریافت کرد. این باشگاه علاوه بر ارسال پیشنهاد ۷۰۰ هزاردلاری برای صدور رضایتنامه، بلیت پرواز و یک ایجنت ایرانی برای بیرانوند ارسال کرد که زمان پرواز، جمعه ۲ بامداد بود.

وی ادامه داد: روز پنج شنبه نیز باشگاه آنتورپ بلژیک با بیرانوند وارد مذاکره شد و چند روز بعد پیشنهاد کتبی این باشگاه بلژیکی هم به باشگاه پرسپولیس رسید. ما از بیرانوند خواستیم تا زمان بازگشت محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل باشگاه تصمیمی نگیرد و روز جمعه یعنی پس از بازگشت وی از مالزی جزییات مکاتبات را به مدیریت گزارش کردیم.

قدوسی افزود: بیرانوند به واقع در آستانه جدایی بود تا اینکه در پی رایزنی های انجام شده از سوی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، من و وکیل بیرانوند و البته تمایل شخص علیرضا به ماندن در پرسپولیس و پذیرفتن پیشهادها از سوی باشگاه آنتورپ در نهایت مقرر شد بیرانوند در نقل و انتقالات تابستانی به این تیم بلژیکی بپیوندد اما پرسپولیس نیمی از حق انتقال را به طور پیش پرداخت دریافت کند.

قدوسی در ادامه گفت: شب قبل از بازی با تراکتور و حوالی ساعت ۳ بامداد، توافق باشگاه پرسپولیس با باشگاه آنتورپ در هتل اوین نهایی شد. ما پیشنهاد ارسالی آنها را بررسی کردیم و پس از تغییراتی سرانجام به تفاهم رسیدیم و ایمیل خود را برای این باشگاه بلژیکی ارسال کردیم و در نهایت هم باشگاه آنتورپ و هم بیرانوند امشب موافقت خود را با این تفاهم نامه اعلام کرده و دقایقی قبل قرارداد مابین بیرانوند و باشگاه بلژیکی به مدت سه فصل امضا شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: براساس توافقاتی که مدیرعامل باشگاه با آنتورپ داشته، این باشگاه مبلغ ۳۵۰ هزاردلار در ۲ قسط و طی ۲ ماه آتی به حسابی که باشگاه پرسپولیس معرفی کرده واریز می کند و ۳۵۰ هزاردلار باقی مانده هم در پایان فصل به پرسپولیس پرداخت می شود. در این فاصله بیرانوند طی ۲ ماه آتی برای تست پزشکی به بلژیک می رود.

وی خاطرنشان کرد: این توافق در حالی صورت گرفته که احتمال جدایی بیرانوند در نیم فصل بسیار زیاد بود و او با وفاداری مثال زدنی و عبور از پیشنهاد بازی در نیم فصل دوم با مبلغ کلان، بازی در آنتوروپ را به تابستان سال آتی موکول کرد.

قدوسی در پایان گفت: هواداران قدر بیرانوند را می دانند و باشگاه از او تشکر ویژه دارد. علیرضا در گفت و گو با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفته بود که وی با توجه به عشق و علاقه ای که به پرسپولیس داشته و دارد، به احترام هواداران، تیم، باشگاه و همچنین دینی که به یحیی گل محمدی دارد، نتوانسته تیم را در این مقطع از فصل ترک کند.


استقبال ویژه پرسپولیسی‌ها از استوکس

۱۳۹۸/۱۱/۰۷

آنتونی استوکس مهاجم جدید سرخ ها در میان استقبال طرفداران پرسپولیس وارد ایران شد. فرودگاه حدود ۱۰۰ هوادار پرسپولیس حضور داشتند که منتظر استوکس بودند و در لحظه ورود او نیز به شدت این بازیکن را تشویق کردند و به این بازیکن خوشآمد گفتند.

باشگاه پرسپولیس, آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس, اخبار باشگاه پرسپولیس تهران , اخبار باشگاه پرسپولیس تهران امروز, خبرهای الان پرسپولیس تهران, آخری خبرهای تیم پرسپولیس امروز, اخبار پرسپولیس, آخرین خبرهای آنلاین پرسپولیس, نقل و انتقالات پرسپولیس

استقبال ویژه پرسپولیسی‌ها از استوکس

مهاجم جدید سرخ‌ها همچنین با حوصله و لبخند، به درخواست هواداران پرسپولیس برای عکس یادگاری پاسخ داد و دقایقی را با آن ها سپری کرد. طرفداران پرسپولیس با تشویق این بازیکنان به حمایت از ستاره ایرلندی پرداختند و سپس استوکس به همراه اعضای باشگاه پرسپولیس، فرودگاه را ترک کردند.


رسمی؛ آنتونی استوکس پرسپولیسی شد

۱۳۹۸/۱۱/۰۶

آنتونی استوکس مهاجم ایرلندی سابق تیم فوتبال تراکتور سازی به صورت رسمی به پرسپولیس پیوست.

پس از نزدیک به دو هفته گمانه زنی و خبرهای ضد و نقیضی که در مورد آنتونی استوکس منتشر می شد، این مهاجم ۳۱ ساله با اعلام باشگاه پرسپولیس به این تیم پیوسته و از بازی هفته هجدهم لیگ نوزدهم در دسترس یحیی گل محمدی قرار خواهد گرفت.

استوکس در لیگ هجدهم یکی از خریدهای پر سر و صدای تراکتور بود و نمایش بسیار خوبی با این تیم در نیم فصل اول مسابقات داشت و در ۲۳ بازی برای این تیم ۱۱ گل به ثمر رساند، ولی به یکباره تصمیم به ترک ایران گرفت و با باشگاه آدانا اسپور ترکیه به توافق رسید؛ جایی که موفقیتی برای او به همراه نداشت و حالا او می خواهد با بازگشت به لیگ ایران و حضور در ترکیب پرسپولیس بار دیگر به روزهای اوجش بازگردد.

باشگاه پرسپولیس, آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس, اخبار باشگاه پرسپولیس تهران , اخبار باشگاه پرسپولیس تهران امروز, خبرهای الان پرسپولیس تهران, آخری خبرهای تیم پرسپولیس امروز, اخبار پرسپولیس, آخرین خبرهای آنلاین پرسپولیس, , نقل و انتقالات پرسپولیس

رسمی؛ آنتونی استوکس پرسپولیسی شد

بی شک بهترین دوران آنتونی استوکس که در ۱۷ سالگی پدیده آرسنال به شمار می رفت، در تیم سلتیک اسکاتلند رقم خورد، که او به همراه گری هوپر، زوجی وحشتناک را برای رقیبان تشکیل داده بود و ۶ فصل برای این تیم به میدان رفت.

حالا و پس از روزها گمانه زنی در مورد حضور استوکس در پرسپولیس، این باشگاه به صورت رسمی از خرید جدیدش رونمایی کرده است و این مهاجم روز آینده از دوبی به تهران سفر خواهد کرد تا در تمرینات پرسپولیس حضور پیدا کند.

در حال حاضر، یحیی گل محمدی، علی عیلپور، مهدی عبدی و اوساگوآنا را به عنوان سه مهاجم هدف در دسترس دارد ولی از بازی هفته آینده صنعت نفت آبادان، این بازیکن نیز به سایر بازیکنان تیم پرسپولیس اضافه می شود و می تواند در صورت جلب رضایت یحیی گل محمدی در سه بازی حساس و تعیین کننده سرخپوشان برابر استقلال، سپاهان و شهر خوردو که می تواند تاثیر زیادی در تعیین قهرمان لیگ داشته باشد، در ترکیب اصلی تیم حضور داشته باشد.

نیم فصل اول رقابت های لیگ نوزدهم در شرایطی برای پرسپولیس خاتمه یافت که آنها در روزهایی که علیپور هم گلزنی را فراموش کرده بود و به سختی گل می زد، با مشکل در اختیار داشتن یک تمام کننده تمام عیار روبرو بود و حالا با توجه به توانایی هایی که مهاجم ۳۱ ساله پرسپولیس در کارنامه دارد و بازگشت علیپور به روند گلزنی، هم مدیران باشگاه و هم هواداران پرسپولیس لحظه شماری می کنند تا نمایش این بازیکن را در راس خط هجومی تیمشان تماشا کنند و منتظر زوج سازی او با دو مهاجم دیگر یعنی اوساگوآنا و علیپور باشند.


پرسپولیس خرید استوکس را قطعی کرد

۱۳۹۸/۱۱/۰۵

امروز یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در کنفرانس خبری پیش از بازی با تراکتور درباره حضور آنتونی استوکس گفت که با توجه به شرایط مالی که باشگاه دارد با وجود آنکه حضور این مهاجم می تواند در لیگ برتر و لیگ قهرمانان کمک بسیار خوبی باشد اما ترجیح می دهد که او را جذب نکنند.

با این وجود و در حالی که گفته می شد پرسپولیس هنوز نتوانسته مبلغ پیش پرداخت استوکس را تهیه کند اما محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل پرسپولیس در گفت و گویی که با برنامه “فرمول یک” شبکه یک داشت اعلام کرد که این مهاجم ایرلندی و سابق تراکتور امشب به تهران خواهد آمد. البته به گفته مدیر روابط عمومی پرسپولیس زمان حضور استوکس در ایران ممکن است به فردا بیفتد چرا که هنوز قرارداد طرفین نهایی نشده است.

پرسپولیسی ها با استوکس مذاکراتی را در امارات انجام داده و حتی عکس نمایندگان پرسپولیس و این مهاجم منتشر شد اما همان زمان اعلام شد که تا زمانی که پیش پرداخت توافقی به او پرداخت نشود قرارداد امضا نخواهد شد.

حالا اما با اوکی شدن بلیط تهران برای استوکس به نظر می رسد که مشکل پیش پرداخت حل شده و مهاجم ایرلندی برای توافق نهایی، عقدقرارداد و گرفتن عکس رسمی و یادگاری با لباس پرسپولیس به ایران می آید؛ بازیکنی که انصاری‌فرد برای پر ستاره‌تر کردن تیمش از کنار صحبت‌های سرمربی گذشت و در برنامه فرمول یک آن را بعد از یک تلفن روی آنتن زنده اعلام کرد!

استوکس ایرلندی سال گذشته در لیگ ایران درخشش قابل توجهی داشت اما به علت مسائل مختلف تراکتور را ترک کرد و جالب اینکه او در روز بازی تیمهای سابق و فعلی اش در تهران خواهد بود.


جدایی بیرانوند؛ پرونده‌ای همیشه باز اما بی‌سرانجام

۱۳۹۸/۱۱/۰۵

شماره یک تیم فوتبال پرسپولیس تا پایان فصل به طور حتم در جمع سرخپوشان می‌ماند اما هنوز پرونده انتقال او به تیم‌های اروپایی بسته نشده است.

داستان تکراری است؛ علیرضا بیرانوند دروازه‌بان ۲ پیشنهاد جدی از باشگاه‌های خنت و آنتورپ دریافت‌ و مذاکرات جدی خود را با هر ۲ باشگاه آغاز می‌کند؛ علاوه بر این، برای محکم‌کاری و البته تلنگر به باشگاه، هر ۲ پیشنهاد را با پرسپولیس در میان می‌گذارد.

در سوی دیگر، سرخ‌های پایتخت اعلام می‌کنند که باشگاه‌ خواهان وی باید به طور رسمی با آنان مکاتبه کند؛ البته نامه باشگاه خنت هفته گذشته به باشگاه پرسپولیس رسید.

مطابق قرارداد فعلی بیرانوند با پرسپولیس، او می‌تواند با پرداخت ۷۰۰ هزار یورو از جمع سرخپوشان جدا شود.

با توجه به این موضوع، می‌توان گفت که همه چیز به نظر شماره یک تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس بستگی دارد و پیشنهادهای جدید نیز از این قاعده مستثنی نبود اما او با وجود اینکه بلیت سفر وی به بلژیک نیز تهیه شده بود، بر سر مسائل مالی با خنت به توافق نرسید زیرا بخش اعظمی از این مبلغ پیشنهادی باید صرف کسب رضایتنامه از پرسپولیس می‌شد.

با این حال گلر شماره یک تیم ملی، روز گذشته در تمرین حاضر شد و مانند روزهای قبل با سرخپوشان تمرین و اعلام کرد که تا پایان فصل به هیچ تیمی نخواهد رفت. البته هنوز پرونده انتقال بیرانوند بسته نشده و شاید در تابستان این اتفاق رخ دهد.

این در شرایطی است که می‌توان گفت انتقال بیرانوند به یک سناریوی تکراری در باشگاه تبدیل شده است زیرا در تمام دوران حضور وی در جمع سرخ‌های تهران، در تمام پنجره‌های نقل و انتقالاتی به طور مداوم بحث انتقال وی مطرح بوده اما هیچگاه به سرانجام نرسیده است و باید دید که در نهایت چه زمانی، شایعات پیرامون بیرانوند به حقیقت بدل شده و او از پیراهن پرسپولیس دل می‌کَند.


توافق نهایی دروازه‌بان پرسپولیس با تیم خنت بلژیک

۱۳۹۸/۱۰/۲۷

بیرانوند دروازه‌بان شماره یک تیم فوتبال پرسپولیس که از ۲ باشگاه بلژیکی پیشنهاد داشت، سرانجام با باشگاه خنت به توافق نهایی رسید. این باشگاه بلژیکی پس از توافق نهایی با شماره یک تیم ملی ایران به باشگاه پرسپولیس نامه رسمی زد و خواهان جذب این بازیکن شد.

باشگاه پرسپولیس, آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس, اخبار باشگاه پرسپولیس تهران , اخبار باشگاه پرسپولیس تهران امروز, خبرهای الان پرسپولیس تهران, آخری خبرهای تیم پرسپولیس امروز, اخبار پرسپولیس, آخرین خبرهای آنلاین پرسپولیس, , نقل و انتقالات پرسپولیس

توافق نهایی دروازه‌بان پرسپولیس با تیم خنت بلژیک

همچنین با توجه به بند جدایی بیرانوند قرار است از تیم خواهان این بازیکن ۷۰۰ هزار یورو به پرسپولیس پرداخت شود تا وی به صورت رسمی بتواند با خنت قرارداد امضا کند.
با این حال به نظر می‌رسد مقدمات نهایی این انتقال انجام شده است و وی طی روزهای آینده لژیونر خواهد شد.

پیش تر «میلاد محمدی» مدافع چپ ملی‌پوش ایران با امضای قراردادی سه ساله به خنت بلژیک پیوسته بود.


آنتونی استوکس در پرسپولیس

آنتونی استوکس در پرسپولیس

آنتونی استوکس در پرسپولیس

۱۳۹۸/۱۰/۲۷

آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی که فصل گذشته با سروصدای زیاد راهی تراکتور شد و یکی از بهترین خارجی های لیگ بود، هم اکنون مورد توجه مسئولان پرسپولیس قرار دارد و یحیی گل محمدی هم روی او نظر مثبتی داشته است. طی مصاحبه اخیر که یحیی با اصحاب رسانه برگزار کرده بود تلویحا به پیوستن آنتونی استوکس  به پرسپولیس اشاره کرده بود.

به همین خاطر تیم مذاکره کننده سه نفره ای برای بستن قرارداد با این بازیکن و مدیر برنامه هایش به دبی سفر کرده اند.

تاکنون خبر موثقی در این باره درج نشده ولی به گفته برخی منابع غیر رسمی کار انتقال این بازیکن به پرسپولیس مراحل آخر را میگذراند.

گفته می شود به جز استوکس، بازیکن دیگری مد نظر پرسپولیس قرار ندارد و پرونده نقل و انتقالات این تیم با معلوم شدن تکلیف آنتونی استوکس، بسته خواهد شد.


آخرین اخبار نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس تهران در نیم فصل دوم

۱۳۹۸/۱۰/۲۴

آنچه که می خوانید جمع بندی همه اخبار و حاشیه های روز گذشته است که در باشگاه پرسپولیس اتفاق افتاده است.

فرشاد احمدزاده؛ وینگر سابق پرسپولیس ۲۴ ساعت بعد از فسخ قرارداد با این تیم، با فولاد خوزستان به توافق رسید و در نیم فصل دوم در جمع شاگردان جواد نکونام حضور خواهد داشت

باشگاه پرسپولیس, آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس, اخبار باشگاه پرسپولیس تهران , اخبار باشگاه پرسپولیس تهران امروز, خبرهای الان پرسپولیس تهران, آخری خبرهای تیم پرسپولیس امروز, اخبار پرسپولیس, آخرین خبرهای آنلاین پرسپولیس, نقل و انتقالات پرسپولیس

جدایی فرشاد احمدزاده از پرسپولیس

-با اعلام رسمی باشگاه پرسپولیس، حسین ماهینی، کاپیتان دوم این تیم قرارداد خود را با این باشگاه فسخ کرد.

باشگاه پرسپولیس, آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس, اخبار باشگاه پرسپولیس تهران , اخبار باشگاه پرسپولیس تهران امروز, خبرهای الان پرسپولیس تهران, آخری خبرهای تیم پرسپولیس امروز, اخبار پرسپولیس, آخرین خبرهای آنلاین پرسپولیس, نقل و انتقالات پرسپولیس

جدایی حسین ماهینی از پرسپولیس

-به گزارش روابط عمومی باشگاه پرسپولیس، آدام همتی بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در فسخی دو طرفه با باشگاه، از جمع سرخپوشان جدا شد. همتی ۲۴ ساله در ابتدای لیگ هفدهم به پرسپولیس آمد و یک بار هم برای این تیم گلزنی کرد.

باشگاه پرسپولیس, آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس, اخبار باشگاه پرسپولیس تهران , اخبار باشگاه پرسپولیس تهران امروز, خبرهای الان پرسپولیس تهران, آخری خبرهای تیم پرسپولیس امروز, اخبار پرسپولیس, آخرین خبرهای آنلاین پرسپولیس, نقل و انتقالات پرسپولیس

جدایی آدام همتی از پرسپولیس


یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس شد

۱۳۹۸/۱۰/۲۳

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس شد

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس شد

میشد حدس زد که گابریل کالدرون همان راهی را میرود که استراماچونی همتای خود در باشگاه استقلال حدود یک ماه پیش رفت.

تفاوت این دو در این بود که کالدرون قبل از ترک ایران سیگنال هایی مبنی بر عدم بازگشت برای مدیران پرسپولیس فرستاده بود و همه حتی هواداران نیز خود را برای خداحافظی با سرمربی جدیدشان آماده کرده بودند. در این سوی میدان اما خبری از ملاقات های مکرر و تلاش برای بازگرداندن در کار نبود.

در این باره کالدرون شروط جدید را تقدیم باشگاه کرد و انصاری فرد به عنوان مدیر عامل پرسپولیس با برخی از آن ها موافقت کرد و جوابیه خود را برای سرمربی آرژانتینی خود ارسال کرد.

ولی در نهایت کالدرون در تصمیمی حتمی اعلام کرد که قصدی برای بازگشت به ایران ندارد.

در این بین مدافع خوش نقش سابق فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۰۶ که در ابتدای فصل تنها یک نفس با بازگشت به نیمکت پرسپولیس فاصله داشت، با جدایی گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی، جای او را در پرسپولیس گرفت. گل محمدی مربی باتجربه ای است که در پرسپولیس بازیکن، دستیار و سرمربی بوده و حالا بعد از سالیان طولانی و اثبات خود به عنوان یک سرمربی برنده، به ورزشگاه آزادی، خانه بازی های پرسپولیس برمی گردد. او بارها و بارها چه به عنوان بازیکن و چه به عنوان مربی، در این زمین تاریخی فوتبال ایران به میدان رفته و تنها یک عنوان دیگر را برای تکمیل پرونده خود کم دارد؛ اینکه بعدها سرمربی تیم ملی ایران بشود.

گل محمدی ۴۸ ساله سابقه سرمربیگری در تیم های صبا، نفت تهران، پرسپولیس، ذوب آهن، تراکتورسازی و شهر خودرو را داشته و کارنامه مثبتی در دوران مربیگری دارد.

یحیی گل محمدی در لیگ دوازدهم یک نیم فصل هدایت پرسپولیس را برعهده داشت که قرمزها در آن دوران تحولی قابل توجه را تجربه کردند و به فینال جام حذفی نیز رسیدند اما در بازی نهایی مغلوب تیم سپاهان شدند. حالا او در شرایطی به پرسپولیس آمده که این تیم در صدر جدول است و با توجه به حضور در لیگ قهرمانان و نیمه نهایی جام حذفی، شرایط خوبی برای موفقیت او وجود دارد.


کریستین اوساگوآنا اولین خرید پرسپولیس

۱۳۹۸/۲۳/۱۰

کریستین اوساگوآنا اولین خرید پرسپولیس

کریستین اوساگوآنا اولین خرید پرسپولیس

کریستین اوساگوآنا مهاجم نیجریه ای تیم پرسپولیس قرارداد خود با تیم پرسپولیس را در هیئت فوتبال ثبت کرد.

تیم پرسپولیس صبح امروز نخستین خرید خود در زمستان را انجام داد و کریستین اوساگوآنا مهاجم سابق ذوب آهن را به خدمت گرفت. این مهاجم بلند قامت پس از امضای قرارداد در هیئت فوتبال حضور پیدا کرد و به صورت رسمی با پرسپولیس ثبت کرد.

او ترجیح داد در لحظه خروج از هیئت فوتبال همچون در مقابل باشگاه پرسپولیس، صحبتی با خبرنگاران انجام ندهد.

بنابراین اوساگوآنا در اولین تمرین پرسپولیس با حضور یحیی گل محمدی حضور خواهد داشت.

برچسب ها
توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments