اعلام چگونگی برنامه تمرینی استقلال در دوران قرنطینه

ورزشی 🔥 ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

اعلام چگونگی برنامه تمرینی استقلال در دوران قرنطینه

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم مربی تیم فوتبال استقلال تهران درباره برنامه‌های تمرینی تیمش توضیح داد.
اعلام چگونگی برنامه تمرینی استقلال در دوران قرنطینه

به گزارش خبرگزاری تسنیم، صالح مصطفوی، مربی تیم فوتبال استقلال تهران  با اعلام برنامه‌های تمرینی آبی‌پوشان در روزهای قرنطینه، ابراز امیدواری کرد بازیکنان تیم  خیلی زود به حداکثر آمادگی دست یابند.

 او  در خصوص وضعیت تمرینی تیم استقلال گفت: با نظر آقای فرهاد مجیدی و مشاوره‌هایی که با کادرفنی انجام شد، برنامه تمرینی برای بازیکنان در نظر گرفته شد تا در این شرایط بتوانیم تمریناتی داشته باشیم. دلیل این برنامه تمرینی این است که با توجه به دوری از شرایط مسابقه، بتوانیم بازیکنان را در سطحی از آمادگی نگه داریم تا فصل اگر ادامه پیدا کرد و یا حتی فصل پایان یافت و به فصل بعدی رفتیم، با شروع تمرینات به میزان آمادگی بازیکنان اشراف داشته باشیم.

وی در ادامه افزود: به همین منظور به بازیکنانی که در تهران بودند، با هماهنگی باشگاه GPS داده می‌شود و بعد از هر دو جلسه تمرین این GPS‌ها بازگردانده می‌شود و اطلاعات دانلود می‌شود و گزارش تمرینی تهیه خواهد شد. برای بازیکنانی که در بیرون از تهران هستند هم در حال تدارک سیستمی هستیم که  بازیکنان با استفاده از شارژرها و دانلودرهای تکی بتوانند به صورت روزانه آمار GPS خود را آپلود کنند و در اختیار کادرفنی قرار دهند تا بتوانیم همه بازیکنان را در سطح حداقلی آمادگی داشته باشیم تا در صورت شروع تمرینات از مصدومیت‌های احتمالی جلوگیری کنیم و بدانیم تمرینات را از چه سطحی شروع کنیم.

مصطفوی در پایان تصریح کرد: در این راستا بازیکنان تیم به ویژه وریا غفوری کاپیتان تیم و سایر بزرگ‌های  تیم مثل چشمی و حسینی با ما همکاری خوبی داشتند و امیدواریم این تمرینات بتواند یک آمادگی نسبی برای همه بازیکنان استقلال تا شروع مجدد تمرینات ایجاد کند.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments