اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد نامه به باشگاه بلژیکی + عکس

ورزشی 🔥 ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد نامه به باشگاه بلژیکی + عکس

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم باشگاه سرخپوش تهرانی شایعه اخیر را تکذیب کرد.
اطلاعیه باشگاه پرسپولیس در مورد نامه به باشگاه بلژیکی + عکس

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس،  این باشگاه  با صدور اطلاعیه ای اعلام شماره حساب آقای کالدرون به منظور واریز بخشی از مبلغ توافق شده انتقال علیرضا بیرانوند برای ایشان به آنتورپ بلژیک را رد کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است:  در پی پخش شایعاتی هدفمند و بی پایه پیرامون مکاتبه با باشگاه آنتورپ در اعلام شماره حساب آقای کالدرون به منظور واریز بخشی از مبلغ توافق شده انتقال علیرضا بیرانوند برای ایشان، به اطلاع می‌رساند این موضوع  به هیچ عنوان صحت نداشته و ساخته و پرداخته ذهن افرادی است که با سو استفاده از اعتماد تعدادی از هواداران و همچنین تفرقه افکنی بین بازیکنان تیم، سعی در برهم زدن آرامش باشگاه برای نیل به اهداف شخصی خود هستند.

به همین منظور تصویر نامه ارسالی به باشگاه آنتورپ مورخ ۱۶/۱/۹۹ (۴ آوریل) جهت تنویر افکار عمومی و هواداران عزیز منتشر می‌شود.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس حق خود می داند نسبت به شایعه پردازان اعاده حیثیت نموده و از طریق مراجع قانونی پیگیر آن باشد.

لازم به ذکر است درخواست تغییر شماره حساب در قرارداد به دلیل معرفی یک نماینده جدید برای دریافت های آتی به دلیل قطع همکاری با شرکت صرافی قبلی است که مبالغ ارزی خارج از کشور به حساب آن واریز ‌شده است.

در پایان نیز اعلام می شود در راستای شفاف سازی مالی که از اصلی ترین اهداف مدیریت جدید باشگاه است، هر گونه دریافتی و پرداختی به صورت شفاف از طریق سایت رسمی باشگاه اعلام خواهد شد تا هواداران، بازیکنان و سایر افراد مرتبط در جریان کامل تبادلات مالی باشگاه قرار داشته باشند.

تیم فوتبال پرسپولیس ,

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments