آماده‌سازی ٢ زمین چمن برای تمرینات فولاد و راه‌اندازی مدارس فوتبال در سراسر کشور

ورزشی 🔥 ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

آماده‌سازی ٢ زمین چمن برای تمرینات فولاد و راه‌اندازی مدارس فوتبال در سراسر کشور

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم با پیگیری‌ و نظارت مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ٣ زمین تمرین در صورت شروع مسابقات برای انجام تمرینات شاگردان نکونام آماده می‌شود.
آماده‌سازی ٢ زمین چمن برای تمرینات فولاد و راه‌اندازی مدارس فوتبال در سراسر کشور

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه فولادخوزستان، طبق اعلام نکات بهداشتی از سوی مسئولان مبنی بر تغییر زمین تمرین باشگاه‌ها در روزهای کرونایی در صورت شروع تمرینات گروهی، تصمیمات لازم از سوی مسئولان باشگاه فولاد در این زمینه اتخاذ شده است.

با پیگیری و نظارت سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان زمین شماره ۳ باشگاه برای شروع تمرینات تیم فولاد آماده و مهیا می‌شود تا شاگردان نکونام در صورت شروع تمرینات با اعلام ستاد مبارزه با کرونا علاوه بر زمین شماره ۲ بتوانند در این زمین تمرینات خود را‌ دنبال کنند.

خبر دیگر از باشگاه فولاد خوزستان،  به زودی مدارس فوتبال فولادخوزستان در سراسر ایران راه اندازی می‌شود.

در این رابطه بابک داودی مدیر مدارس فوتبال باشگاه فولادخوزستان در خصوص این طرح اظهار داشت: باشگاه فولادخوزستان در نظر دارد تا در راستای فعالیت حرفه‌ای و به منظور کشف و پرورش استعدادهای فوتبالی و کمک به رشد و اعتلای فوتبال، اقداماتی را انجام داده و در مرحله نخست مدارس فوتبال خود را در شهرستان‌های استان خوزستان و در مرحله دوم شعب خود را در سطح کشور گسترش دهد.

وی ادامه داد: در این خصوص درخواست‌هایی توسط پیشکسوتان و فعالان در حوزه مدارس فوتبال جهت اخذ نمایندگی به باشگاه ارائه شده که در کمیته فنی باشگاه در حال بررسی این درخواست‌ها هستیم. جا دارد از مدیران باشگاه در خصوص ایجاد ساختارهای حرفه‌ای جدید و تفکیک حوزه عملکرد مدارس فوتبال و تیم های پایه از یکدیگر که باعث تمرکز و برنامه‌ریزی دقیق‌تری خواهد شد، نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشم و امیدوارم با تأسیس شعب جدید در اهواز و دیگر شهرهای استان شاهد حضور استعدادهای جدید و اعتلای فوتبال در استان و کشور باشیم.

داودی در انتها نیز گفت: افراد واجد شرایط که تصمیم به اخذ نمایندگی مدرسه فوتبال از باشگاه فولاد خوزستان دارند نیز می‌توانند درخواست کتبی خود را به شماره فکس ۰۶۱۳۲۲۹۴۰۵۲ ارسال کنند.

انتهای پیام/

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments