در تجهیز ناوگان پهپادی نیروی زمینی سپاه، اقدامات ارزنده ای صورت گرفته است

سیاسی 🔥 ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

در تجهیز ناوگان پهپادی نیروی زمینی سپاه، اقدامات ارزنده ای صورت گرفته است

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از تسنیم سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه جمعی از فرماندهان قرارگاه‌های عمده عملیاتی نیروی زمینی سپاه با حضور در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با امیر سرتیپ آشتیانی دیدار و گفتگو کردند.
در تجهیز ناوگان پهپادی نیروی زمینی سپاه، اقدامات ارزنده ای صورت گرفته است

سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه جمعی از فرماندهان قرارگاه‌های عمده عملیاتی نیروی زمینی سپاه با حضور در وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با امیر سرتیپ آشتیانی دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش ایسنا به نقل از وزارت دفاع، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور در این دیدار با تبریک انتخاب امیر سرتیپ آشتیانی با سوابق درخشان در نیروهای مسلح ، مسئولیت خطیر و حساس وزارت دفاع را در تامین نیازمندی های دفاعی نیروهای مسلح و به ویژه نیروی زمینی سپاه حائز اهمیت راهبردی دانست و تصریح کرد: با توجه به زیرساخت های گسترده، مدرن و پیشرفته در وزارت دفاع، یگان های عملیاتی نیروی زمینی سپاه می توانند در تعامل تنگاتنگ و هم افزا با صنعت دفاعی، ضمن تامین نیازمندی های میدانی خود، بازخورد عملیاتی محصولات و تجهیزات بکار گرفته شده در صحنه نبرد و عرصه رزم را به متخصصین صنعت منتقل نمایند.

فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران با اشاره به تعامل تنگاتنگ یگان های عمده نیروی زمینی با صنعت دفاعی کشور ابراز امیدواری کرد: ان شاء الله در آینده نیز بتوانیم از تجهیزات پیشرفته و مدرن تری در جهت انجام ماموریت های محوله و به خصوص مقابله با ضد انقلاب و متجاوزین به حدود و ثغور ایران اسلامی بهره‌مند شویم.

فرمانده نیروی زمینی سپاه یکی از عوامل مهم پیروزی در عرصه های نبرد و درگیری با متجاوزین را در اختیار داشتن سلاح و تجهیزات دفاعی پیشرفته و به روز و متناسب با نوع صحنه جنگ دانست و تصریح کرد: در حوزه تجهیز ناوگان پهپادی نیروی زمینی سپاه، اقدامات ارزنده ای صورت گرفته و ان شاءالله بتوانیم با حمایت و پشتیبانی صنعت های متولی این امر، هر چه زودتر ناوگان پهپادی نیروی زمینی سپاه را در جهت حفظ و حراست از مرزهای کشور مجهز تر و قدرتمند تر نماییم.

امیر سرتیپ آشتیانی نیز در این دیدار با تقدیر و تشکر از حضور فرماندهان عالی رتبه نیروی زمینی سپاه در وزارت دفاع، مجموعه صنعت دفاعی کشور را آماده ارائه خدمات متنوع به یگان‌های عملیاتی نیروی زمینی سپاه دانست و افزود:  خدای متعال را شاکریم که وزارت دفاع مجموعه ای است که با خودباوری، خود اتکایی و هدایت های حکیمانه فرماندهی معظم کل قوا و با اتکا به دانش بومی می تواند نیازهای نیروهای مسلح را برآورده سازد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با مقایسه تسلیحات و تجهیزات به کار گرفته شده در کشورهای منطقه با جمهوری اسلامی ایران خاطرنشان ساخت:  اغلب کشورهای منطقه با وابستگی تام و کامل به قدرت های استکباری و نظام سلطه و صرف هزینه های سرسام آور، نیازهای تسلیحاتی خود را تامین کرده و این در شرایطی است که جمهوری اسلامی ایران در سخت‌ترین شرایط تحریم های اقتصادی و سیاسی و….. ، به هیچ کشور بیگانه وابسته نبوده و توانسته است به جایگاه ارزنده‌ای در قدرت بازدارندگی و اقتدار دفاعی دست یابد.

امیر سرتیپ آشتیانی با ابراز امیدواری از تعامل و هم افزایی همه اجزای نیروهای مسلح در حفظ منافع ملی تصریح کرد: بر این باوریم که امروز نیروی زمینی سپاه پاسداران به همراه نیروی زمینی ارتش با اقتدار، عزت و آمادگی کامل در نوک پیکان مقابله با دشمنان متجاوز قرارگرفته و نقش بسزایی در تامین امنیت کشور دارد.

وزیر دفاع یادآور شد: بر این باوریم تا با رفع سریع  نیازهای نیروهای مسلح در راستای ارتقاء قدرت دفاعی کشور قدم‌های ارزنده‌ای را برداریم.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments