۲۰میلیارد تومان اعتبار برای مبارزه با ملخ‌ها

حوادث 🔥 ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

۲۰میلیارد تومان اعتبار برای مبارزه با ملخ‌ها

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از تصویب اعتبار۲۰ میلیارد تومانی برای مبارزه با هجوم ملخ صحرایی در کشور خبر داد.
20میلیارد تومان اعتبار برای مبارزه با ملخ‌ها

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور از تصویب اعتبار۲۰ میلیارد تومانی برای مبارزه با هجوم ملخ صحرایی در کشور خبر داد.

به گزارش ایسنا، اسماعیل نجار دراین باره گفت: به دنبال هجوم ملخ‌ها به برخی از نقاط کشور و آسیب‌هایی که به بخش‌های کشاورزی و باغداری وارد کرده اند، سازمان مدیریت بحران کشور چندی پیش پیشنهاد کرد که مبلغی برای مقابله با این آفت‌ها در نظر گرفته شود که در نهایت با تایید سازمان برنامه و بودجه کشور، مبلغ دویست میلیارد ریال مورد تصویب رسیده و به زودی به منظور مبارزه با آفت ملخ صحرایی در اختیار  سازمان حفظ نباتات کشور قرار خواهد گرفت و سازمان حفظ نباتات کشور موظف است گزارش هزینه کرد خود را طی سه ماه به سازمان برنامه و بودجه کشور و هم چنین سازمان مدیریت بحران کشور اعلام کند.

وی ادامه داد: ملخ صحرایی، با وارد کردن خسارت به بخش کشاورزی و باغداری چرخه تامین مواد غذایی را تحت تاثیر قرار می‌دهد. به همین دلیل جلوگیری از هجوم آن ها و هم چنین کنترل شرایط موجود در مناطق جنوبی کشور که بیشتر درگیر این بحران هستند، حائز اهمیت است.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments