پیام تبریک نیروی انتظامی به مناسبت «روز معلم»

حوادث 🔥 ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

پیام تبریک نیروی انتظامی به مناسبت «روز معلم»

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرا رسیدن روز معلم پیام تبریکی صادر کرد.
پیام تبریک نیروی انتظامی به مناسبت «روز معلم»

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به مناسبت فرا رسیدن روز معلم پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، نیروی انتظامی به مناسبت ۱۲ اردیبهشت “روز معلم” پیام تبریکی صادر کرد. در این پیام با الهام از جمله گهربار بزرگ معلم سده اخیر و معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (رحمه الله علیه) که فرمودند:” معلمی شغل انبیاست” آمده است: «معلمان در طول تاریخ چونان شمع فروزان، نور هدایتگر افراد و جوامع به سوی رشد و بالندگی بوده‌اند، به‌ویژه در جریان انقلاب اسلامی و پس از آن در طول هشت سال دفاع مقدس با جانفشانی، ایثار و از خودگذشتگی چراغ راه بوده و خیل عظیم رزمندگان، جانبازان، آزادگان و ایثارگران جامعه تعلیم و تربیت گواه این ادعاست که اینان در علم و عمل پیشتاز بوده و هستند و به عبارتی صلاح و فلاح و توسعه و پیشرفت و حتی امنیت و اقتدار کشور به دست کسانی به سامان رسیده است که خود درس آموز معلمان عزیزند.

در این بین پرچمدار تعلیم و تربیت استاد فرهیخته و فرزانه شهید مرتضی مطهری از موقعیت ممتازی برخوردار بوده و هست که حتی مخالفان و معاندان نظام مقدس جمهوری اسلامی نیز به معرفت و اندیشه‌های عمیق ، انقلابی و روشنگرانه ایشان پی‌برده و از آنجایی که قلم و بیان او را به نفع اهداف و مقاصد خود نمی‌دیدند تصمیم به ترور و حذف او گرفته و در اقدامی کوردلانه این اسطوره علم و اندیشه را به شهادت رسانده و ملت و کشور ایران را زود هنگام از وجود ایشان محروم ساختند. به برکت خون این شهید عزیز ۱۲ اردیبهشت در تقویم جمهوری اسلامی به نام روز معلم جاودانه شد. “اندیشه اش بلند، راهش مستدام و یادش گرامی باد“.

معلمان در شرایط گوناگون از عهده آزمون‌های مختلف به خوبی برآمده‌اند و امروز نیز هنرمندی و توانمندی این عزیزان در پهنه و گستره میهن عزیز اسلامی بر هیچ کس پوشیده نیست که با وجود شرایط موجود که ویروس منحوس کرونا رقم زده با سختکوشی و استفاده از زیرساخت‌های موجود جهت انجام وظیفه خود کوتاهی نمی‌نمایند و وظیفه تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم را به عهده دارند.

نیروی انتظامی در سالی که توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی “جهش تولید” نامگذاری شده است ضمن گرامی داشت روز معلم و تبریک به جامعه تعلیم و تربیت کشور از پیش‌دبستانی تا دانشگاه، از همدلی، همکاری و هماهنگی معلمان، اساتید و نخبگان قدردانی نموده و برای آنان از درگاه خداوند منان در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) و نایب برحقش حضرت امام خامنه‌ای توفیق روزافزون مسئلت دارد.»

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments