پلمب ۲۸۶ مرکز متخلف توزیع کالاهای بهداشتی

حوادث 🔥 ۲۸ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

پلمب ۲۸۶ مرکز متخلف توزیع کالاهای بهداشتی

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۸۳ هزار عدد انواع تجهیزات بهداشتی در سراسر کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.
پلمب ۲۸۶ مرکز متخلف توزیع کالاهای بهداشتی

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا از کشف بیش از ۸۳ هزار عدد انواع تجهیزات بهداشتی در سراسر کشور طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار محمدرضا مقیمی در تشریح جزئیات این خبر اظهارکرد: در ادامه طرح مبارزه با احتکار و قاچاق کالاهای بهداشتی در سطح کشور، همچنان رصد اطلاعاتی مبدأ و مقصد کالاهای بهداشتی در دستور کار پلیس امنیت اقتصادی قرار دارد.

وی افزود: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی با انجام اقدامات اطلاعاتی، انبارها و مراکز متخلف پخش کالاهای بهداشتی را شناسایی و پس از کسب مجوز قضائی اقدام به بازرسی از انبارهای مورد نظر می کنند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی در بازرسی از واحدهای صنفی، مراکز توزیع و عرضه تجهیزات بهداشتی و انبارها، ۸۳ هزار و ۵۵۰ عدد انواع تجهیزات بهداشتی شامل ۵۸ هزار و ۸۱۶ عدد دستکش، ۷ هزار و ۷۲۲ عدد انواع ماسک، ۱۷ هزار و ۱۲ عدد مواد ضدعفونی کننده و انواع تجهیزات پزشکی کشف و همچنین ۲۸۶ مرکز عرضه متخلف تجهیزات بهداشتی را نیز پلمب کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس وی با اشاره به اینکه تجهیزات بهداشتی مکشوفه به وزارت بهداشت و درمان و در استان‌ها به دانشگاه‌های علوم پزشکی تحویل شد، عنوان کرد: در این رابطه ۳۴ محتکر دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی ناجا در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مردم فهیم متعدد کشور که کمک بسیار شایانی در شناسایی و کشف اقلام و تجهیزات بهداشتی مورد نیاز این روزهای مردم را به پلیس داشتند گفت: با عنایت به اینکه پلیس امنیت اقتصادی در سراسر کشور در حال رصد و پیگیری اخبار و اطلاعات اعلامی شهروندان در این خصوص هستند شهروندان در صورت مشاهده هرگونه احتکار و قاچاق کالای بهداشتی، سریعا موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments