تالاب انزلی؛ آتش می‌زنند، بعد تصرف می‌کنند

حوادث 🔥 ۰۹ شهریور ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

تالاب انزلی؛ آتش می‌زنند، بعد تصرف می‌کنند

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا آتش‌سوزی در سطح وسیعی از نیزارهای حاشیه تالاب انزلی، دوشنبه (۸ شهریور) در روستای چراغ پشتان آغاز شد و تا سه‌شنبه ادامه داشت. طبق بررسی‌ها، احتمال عمدی بودن این آتش‌سوزی وجود دارد و تاکنون دو نفر در ارتباط با این موضوع شناسایی شده‌اند. این آتش‌سوزی‌ها عموما توسط افراد سودجو با هدف تصرف زمین‌های تالاب انجام می‌شود. به دلیل باتلاقی و نرم بودن خاک تالاب، تلاش برای اطفاء حریق با مشکلاتی مواجه می‌شود و خودروهای آتش‌نشانی برای ورود به منطقه به مشکل برمی‌خورند.
ویدئو / تالاب انزلی؛ آتش می‌زنند، بعد تصرف می‌کنند

آتش‌سوزی در سطح وسیعی از نیزارهای حاشیه تالاب انزلی، دوشنبه (۸ شهریور) در روستای چراغ پشتان آغاز شد و تا سه‌شنبه ادامه داشت. طبق بررسی‌ها، احتمال عمدی بودن این آتش‌سوزی وجود دارد و تاکنون دو نفر در ارتباط با این موضوع شناسایی شده‌اند. این آتش‌سوزی‌ها عموما توسط افراد سودجو با هدف تصرف زمین‌های تالاب انجام می‌شود. به دلیل باتلاقی و نرم بودن خاک تالاب، تلاش برای اطفاء حریق با مشکلاتی مواجه می‌شود و خودروهای آتش‌نشانی برای ورود به منطقه به مشکل برمی‌خورند.

 

تصویربردار: معین آذری / تدوینگر: امیرحسین شهسواری

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments