وقوع پس لرزه شدید در مناطق زلزله زده اندونزی

حوادث 🔥 ۲۷ دی ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

وقوع پس لرزه شدید در مناطق زلزله زده اندونزی

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا مقامات اندونزی با اعلام تداوم عملیات جستجو در مناطق زلزله زده این کشور از وقوع پس لرزه مهیب خبر دادند.

مقامات اندونزی با اعلام تداوم عملیات جستجو در مناطق زلزله زده این کشور از وقوع پس لرزه مهیب خبر دادند.

به گزارش ایسنا، همزمان با تداوم عملیات جستجوی حادثه دیدگان زمین لرزه ۶.۲ ریشتری در اندونزی، امروز (شنبه) پس لرزه ای به قدرت پنج ریشتر جزیره سولاوسی را لرزاند.

در پی وقوع زمین لرزه ۶.۲ ریشتری که روز گذشته منطقه سولاوسی را لرزاند تاکنون دستکم ۴۵ نفر جان خود را از دست داده و صدها نفر نیز مصدوم شده اند.

مرکز مدیریت بلایا در اندونزی اعلام کرد: گزارشی از خسارت و تلفات پس لرزه پنج ریشتری که یک روز پس از زمین لرزه اولیه رخ داد، منتشر نشده است.

بنابر اعلام این مرکز، عملیات جستجو برای یافتن قربانیان و حادثه دیدگان که احتمال دارد در میان آوار گرفتار شده باشند، ادامه دارد.

بیش از ۸۲۰ نفر در این حادثه مصدوم شده و حدود ۱۵ هزار نفر از ساکنان مناطق زلزله زده مجبور به ترک محل زندگی خود شده اند.

به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری رویترز، در سال ۲۰۱۸ نیز زلزله ای به بزرگی ۶.۲ ریشتر مناطقی از جزیره سولاوسی را لرزاند که با وقوع سونامی همراه بود و به کشته شدن هزاران نفر منجر شد.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments