هشدار پلیس در مورد وام یک میلیون تومانی دولت

حوادث 🔥 ۲۷ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

هشدار پلیس در مورد وام یک میلیون تومانی دولت

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ نسبت به سوءاستفاده‌های احتمالی افرادسودجو از وام یک میلیون تومانی دولت به خانواده‌ها هشدار داد و نکاتی را در این خصوص مطرح کرد.
هشدار پلیس در مورد وام یک میلیون تومانی دولت

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ نسبت به سوءاستفاده‌های احتمالی افرادسودجو از وام یک میلیون تومانی دولت به خانواده‌ها هشدار داد و نکاتی را در این خصوص مطرح کرد.

 سردارکیوان ظهیری در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به ثبت نام وام قرض الحسنه دولت که بناست به زودی به حساب سرپرست خانوارهای یارانه‌ای واریز شود گفت: شهروندان باید توجه داشته باشند که سودجویان و کلاهبرداران برای رسیدن به نیت‌های بزهکارانه خود دست به اقدامات نوین و جدیدی می زنند و مردم باید با هوشیاری دقیق‌تری اقدامات اینترنتی را انجام دهند تا در دام این سودجویان گرفتار نشوند.

وی افزود: حتی برخی از افراد ممکن است خارج از فضای مجازی و به شکل تلفنی یا حضوری نیز دست به اقدامات مجرمانه بزنند. در همین راستا لازم است شهروندان هوشیاری خود را حفظ کنند.

ظهیری با بیان اینکه اقدامات مربوط به فضای مجازی ازسوی پلیس فتا انجام شده وهشدارهای مربوط به آن نیز ارائه شده است، اظهارکرد: از شهروندان می‌خواهم که تنها به روش اعلام شده از سوی دولت اقدام کنند. براین اساس اگر در جایی با تبلیغاتی نظیر افزایش وام یا ثبت نام وام مواجه شدند لازم است از مراجعه به آن خودداری کنند.

وی ادامه داد: برای بهره مندی از این وام نیازی به مراجعه به عابربانک، شعب بانکی یا واریز وجه به حساب خاصی وجود ندارد، لذا اگر شهروندان با چنین مواردی روبه رو شدند ضمن بی اعتنایی به آن موضوع را به پلیس گزارش دهند.

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه سالمندان بیشتر مورد توجه افراد سودجو قرار دارند، اظهارکرد: لازم است جوانان در هر خانواده اقدامات مربوط به ثبت نام و درخواست پیامکی دریافت وام حمایتی دولت را انجام دهند تا این عزیزان مجبور نباشند برای این امور به افراد غریبه مراجعه کنند. همچنین بهتر است توصیه‌های ایمنی را به دیگر افراد نیز اعلام کنند تا آنها نیز آگاه باشند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments