نوروز ایمن تهرانی‌ها در سال ۹۹

حوادث 🔥 ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

نوروز ایمن تهرانی‌ها در سال ۹۹

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از کاهش حوادث پایتخت در ایام نوروز ۹۹ خبر داد.
نوروز ایمن تهرانی‌ها در سال ۹۹

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از کاهش حوادث پایتخت در ایام نوروز ۹۹ خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با ایسنا، درباره حوادث رخ داده در پایتخت طی تعطیلات نوروز ۹۹ اظهار کرد: امسال شرایط ویژه‌ای در کشور و تهران وجود داشت و آن هم در پی شیوع ویروس کرونا بود. در این شرایط نگرانی‌هایی وجود داشت که با توجه به حضور مستمر بسیاری از مردم در خانه ممکن است برخی از حوادث داخل خانه افزایش پیدا کند که خوشبختانه این اتفاق رخ نداد.

وی با بیان اینکه نوروز ۹۹ یکی از کم حادثه‌ترین ایام نوروز در سال‌های اخیر بود، گفت: تعداد حوادث رخ داده در نوروز ۹۹ در مقایسه با نوروز سال ۹۸ نشان دهنده کاهش چشمگیر میزان حوادث آتش نشانی و به عبارتی دیگر ایمن‌تر بودن نوروز ۹۹ در مقایسه با سال قبل است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران در عین حال از افزایش تعداد ماموریت‌های آتش نشانی در نوروز ۹۹ خبر داد و افزود: گرچه میزان حوادث در طول این مدت کاهش چشمگیری داشت، اما ماموریت‌های آتش نشانی افزایش قابل توجهی داشت و دلیل آن هم اقدامات عوامل آتش نشانی در ضدعفونی اماکن و فضاهای شهری بود.

ملکی ادامه داد: در طول نوروز آتش نشانان تهرانی ماموریتی را که از اوایل اسفند برای پاکسازی فضاهای عمومی شهر آغاز کرده بودند ادامه داده و به طور متوسط در هر روز حدود ۲۰۰ نقطه از شهر را ضدعفونی کردند.

به گفته سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، انجام این عملیات‌ها همچنان از سوی عوامل آتش نشانی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments