مهمترین علت سرقت توجه نداشتن به سیستم ایمنی ساختمان‌ها هنگام ساخت است

حوادث 🔥 ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

مهمترین علت سرقت توجه نداشتن به سیستم ایمنی ساختمان‌ها هنگام ساخت است

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا جانشین فرمانده نیروی انتظامی، جهش در امنیت را از برنامه های پیش روی ناجا عنوان کرد و گفت: ناجا براساس راهبرد آرامش، کار خود را در کشور دنبال می کند.
مهمترین علت سرقت توجه نداشتن به سیستم ایمنی ساختمان‌ها هنگام ساخت است

جانشین فرمانده نیروی انتظامی، جهش در امنیت را از برنامه های پیش روی ناجا عنوان کرد و گفت: ناجا براساس راهبرد آرامش، کار خود را در کشور دنبال می کند.

به گزارش ایسنا، سردار قاسم رضایی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد ضمن قدردانی از حمایت های بی دریغ مراجع و نمایندگان ولی فقیه در استان ها از پلیس اظهار کرد: در استان یزد شاهد وضعیت خوبی از نظر شاخص های امنیتی هستیم که این مهم به خاطر اقدامات هدفمند و برنامه ریزی شده پلیس یزد است.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه  نگاه و محور کاری ناجا در کشور بر اساس منویات مقام معظم رهبری است، افزود: پلیس، محورها و اهدافی را برای تحقق شعار “جهش تولید” در دستور کار قرار داده است.

وی، مبارزه با قاچاق کالا را یکی از اهداف اصلی پلیس برشمرد و گفت: از سوی دیگر جهش در امنیت نیز از برنامه های پیش روی ناجا است.

وی با بیان اینکه ناجا براساس راهبرد آرامش، کار خود را در کشور دنبال می کند، گفت: پلیس هوشمند در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد و ان شاءالله به زودی به این مهم دست خواهیم یافت.

سردار رضایی با تاکید بر اینکه ناجا قوایی است که فرماندهی امنیت داخلی را بر عهده دارد، خاطرنشان کرد: پلیس موثرترین مولفه در امنیت ملی کشور است و به فرمایش مقام معظم رهبری “نیروی انتظامی در موضوعات مختلف خوش درخشیده است.”

براساس گزارش سایت پلیس، جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه سرقت یکی از دغدغه های اصلی مردم است، گفت: با بررسی های پلیس، مهمترین علت سرقت توجه نداشتن به سیستم ایمنی ساختمان ها هنگام ساخت است که این موضوع نیز باید به صورت قانون و مقررات تدوین شود تا با کاهش آمار سرقت شاهد رضایت بیش از پیش مردم باشیم.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments