مرزبانان و شهدای مرزی مظلومند

حوادث 🔥 ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

مرزبانان و شهدای مرزی مظلومند

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا فرمانده مرزبانی ناجا گفت: تحت هیچ شرایطی به دشمنان و معاندان اجازه دست درازی به وجب به وجب خاک کشورمان را نمی دهیم و با اقتدار کامل از حدود و ثغور کشورمان حفاظت می کنیم.
مرزبانان و شهدای مرزی مظلومند

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: تحت هیچ شرایطی به دشمنان و معاندان اجازه دست درازی به وجب به وجب خاک کشورمان را نمی دهیم و با اقتدار کامل از حدود و ثغور کشورمان حفاظت می کنیم.

به گزارش ایسنا، سردار احمدعلی گودرزی در جوار مقبره شهدای گمنام تپه نورالشهدا شهرک شهید باقری گفت: امروز توفیقی شد به اتفاق جمعی از همرزمانم در این مکان مقدس حضور پیدا کرده تا با شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق کنیم.

وی با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مظلوم مرزبانی افزود: مرزبانان و شهدای مرزی مظلومند. مرزبانان ادامه دهندگان راه رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در مرزها، همواره حافظ خون شهدا بوده و تحت هیچ شرایطی به دشمنان و معاندان اجازه دست درازی به وجب به وجب خاک کشورمان را نخواهند داد و با اقتدار کامل از حدود و ثغور کشورمان حفاظت خواهند کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا با اشاره به اینکه شهدای ایران اسلامی برای ما اقتدار، امنیت و عزت ارمغان آورده اند، بیان کرد: شهدای ایران اسلامی و خانواده آنان یک سند افتخار بزرگ برای کشور بوده و خدا را شاکریم که فرزندان دلیر حضرت امام خمینی (ره) و فرزندان فداکار مقام معظم رهبری با همه وجود در برابر تهدیدات ایستادگی کردند تا آرمان الهی تحقق پیدا کند.

گودرزی ادامه داد: امروز به برکت و فضل همین شهادت‌ها و به برکت خون شهدا، ملت ایران اسلامی، ملت سربلندی است که به خاطر همین روحیه شهادت طلبی و ایثارگری کشورمان در دنیا می درخشد.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments