فوت ۲۵ نفر در حوادث جوی اخیر در کشور

حوادث 🔥 ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

فوت ۲۵ نفر در حوادث جوی اخیر در کشور

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا سخنگوی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که در حوادث جوی اخیر ۲۵ تن جان خود را از دست دادند.
فوت 25 نفر در حوادث جوی اخیر در کشور

سخنگوی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که در حوادث جوی اخیر ۲۵ تن جان خود را از دست دادند.

به گزارش ایسنا، مجتبی خالدی  گفت: براساس حوادث جوی هفده روز گذشته که در ۱۵ استان رخ داد، ۱۰ استان نیاز به خدمات پیش بیمارستانی و امدادرسانی سلامت داشتند که در مجموع تعداد کشته شدگان و مصدومین در این استان ها به ۶۳ نفر رسید.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد: از مجموع ۶۳ نفر حادثه دیده در هفده روز گذشته، ۳۸ مصدوم مربوط به استانهای بوشهر، هرمزگان، کرمان، سیستان و بلوچستان، فارس، خراسان جنوبی، همدان، قم، خراسان رضوی و خوزستان بوده است که هرمزگان بیشترین آمار مصدومین را داشته است.

به گفته وی، ۲۵ نفر فوتی حوادث جوی اخیر مربوط به استان های بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، فارس، قم، خراسان رضوی و خوزستان بوده است که فارس با ۱۱ فوتی بیشترین آمار را داشته است.

خالدی در پایان در خصوص شرایط جوی در مناطق یک و دو شهر تهران نیز گفت: با توجه به بارش باران و هوای مه آلود در مناطق شمالی شهر تهران، نیاز است تا شهروندان با رعایت احتیاط کامل علی الخصوص در تقاطع ها رانندگی کنند. در این روزها که مراکز درمانی در حال خدمت رسانی به مبتلایان به کرونا ویروس است، حفظ سلامت و رعایت نکات بهداشتی برای کاهش مراجعات به بیمارستان ها ضروری است.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments