دستگیری زنی که کلاه ۱۴۰ نفر را برداشت

حوادث 🔥 ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

دستگیری زنی که کلاه ۱۴۰ نفر را برداشت

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا زنی که در پوشش فروش اقساطی خودرو از ۱۴۰ تن از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.
دستگیری زنی که کلاه ۱۴۰ نفر را برداشت

زنی که در پوشش فروش اقساطی خودرو از ۱۴۰ تن از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، چندی پیش پرونده‌ای با موضوع کلاهبرداری از طریق فروش خودرو اقساطی برای رسیدگی تخصصی از سوی مرجع قضایی به پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که با توجه به شگرد کلاهبرداری و نیز تعداد بالای شکات تیمی ویژه از ماموران پلیس آگاهی رسیدگی به موضوع را در دستور کار قرار دادند و در همین راستا نیز ماموران با انجام تحقیقات میدانی و پایش‌های اطلاعاتی مخفیگاه متهم را شناسایی کردند.

با شناسایی مخفیگاه متهم این فرد که زنی ۳۵ ساله با هویت معلوم بود، در تاریخ  بیست و دوم اردیبهشت ماه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد. همچنین بررسی سوابقش نشان داد که وی  حدود یک سال پیش نیز به همین جرم در زندان بوده است.

این زن که خود را به عنوان مدیرعامل شرکت فروش اقساطی خودرو معرفی کرده بود، تحت بازجویی قرار گرفته و در جریان اعترافات خود به ماموران گفت:  از طریق درج آگاهی در سایت‌های اینترنتی افراد را با وعده فروش فوری خودروی اقساطی  فریب داده و اعتماد مشتریان را جلب می کردم. پس از آن بسته به نوع و مدل خودروی سفارشی مالباختگان مبالغی بین ۲۰ تا ۵۰ میلیون تومان از آنان گرفته و به آنان اعلام می‌کردم که مثلا دوماه دیگر خودروی خود را تحویل بگیرند. چندین بار هم زمان تحویل را به تعویق انداخته و سپس دفتر شرکت را تحویل داده و آنجا را تخلیه کردم.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت با تایید این خبر اعلام کرد که متهم تا کنون بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال از حدود  ۱۴۰ تن از شاکیانی که شناسایی شده‌اند، کلاهبرداری کرده است و پرونده‌اش همچنان برای شناسایی دیگر موارد احتمالی در دست بررسی است.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments