دستگیری تهدیدکنندگان یک پزشک در فضای مجازی

حوادث 🔥 ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

دستگیری تهدیدکنندگان یک پزشک در فضای مجازی

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری دو نفر که اقدام به تهدید یک پزشک باسابقه در فضای مجازی کرده بودند، خبر داد.
دستگیری تهدیدکنندگان یک پزشک در فضای مجازی

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری دو نفر که اقدام به تهدید یک پزشک باسابقه در فضای مجازی کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ تورج کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا،   دراین باره اظهار کرد: اواسط دی ماه سال گذشته بود که مردی حدودا ۷۰ ساله که از پزشکان باسابقه جراحی پلاستیک بود، با مرجوعه قضایی به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد که از سوی دو فرد ناشناس مورد تهدید و هتک حیثیت واقع شده  و این موضوع مشکلاتی را برایش ایجاد کرده است که در همین راستا تیمی از ماموران پلیس فتا رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: در نخستین گام از تحقیقات مشخص شد که یکی از افراد تهدید کننده سابقا بیمار همین فرد بوده است. تهدیدکنندگان نیز درخواست داشتند که مبلغی از سوی پزشک به آنان پرداخت شود.

رییس پلیس فتای تهران بزرگ با اشاره به اقدامات پلیسی برای شناسایی دو متهم گفت: در جریان تحقیقات انجام شده، محل حضور این دو نفر شناسایی شد و ماموران پس از هماهنگی با مقام قضایی دو متهم را که حدود ۲۵ سال سن داشته، دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. در جریان بازجویی‌ها نیز مشخص شد که یکی از آنان پیشتر  بینی‌اش را نزد شاکی جراحی کرده و چون از کیفیت جراحی رضایت نداشته است، دست به تهدید پزشک خود زده است.

به گفته کاظمی، برای هر دو متهم پرونده‌ای تشکیل شده و آنان برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments