حریق در کارگاه رنگ کاری مبل

حوادث 🔥 ۰۵ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

حریق در کارگاه رنگ کاری مبل

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک کارگاه رنگ کاری مبل خبر داد.
حریق در کارگاه رنگ کاری مبل

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق در یک کارگاه رنگ کاری مبل خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت و گو با ایسنا در این باره اظهار کرد: ساعت ١١:۴٢ دقیقه روز جاری یک مورد حادثه حریق در محله شمیران نو به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله دو ایستگاه به همراه تجهیزات پشتیبانی به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان کمتر از پنج دقیقه به محل رسیدند و مشاهده کردند که در یک کارگاه رنگ‌کاری مبل که در طبقه منفی یک ساختمان مسکونی واقع شده بود، حریق رخ داده است.

ملکی با بیان اینکه بخشی از این کارگاه دچار حریق شده بود، گفت: از آن جایی که حریق در قسمت پاسیو این محل رخ داده بود، شعله ها به سطح پشت بام کشیده شده بود و وسایلی که روی پشت بام قرار داشت را نیز شعله ور کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: آتش نشانان به سرعت عملیات را آغاز و حریق را اطفا کردند. خوشبختانه از گسترش حریق به طبقه مسکونی جلوگیری شد.

وی در خصوص مصدوم شدن یک تن در پی وقوع این حادثه گفت: پیش از رسیدن آتش نشانان یک نفر که در محل حضور داشته دچار سوختگی شده بود که به مراکز درمانی منتقل شد.

وی افزود: در حال حاضر نیرو ها در حال تخلیه دود هستند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments