حریق در پاساژ گلدیس

حوادث 🔥 ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

حریق در پاساژ گلدیس

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اطفای حریق در یکی از واحدهای واقع در پاساژ گلدیس تهران خبر داد.
حریق در پاساژ گلدیس

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از اطفای حریق در یکی از واحدهای واقع در پاساژ گلدیس تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: حوالی ساعت ۱۵ امروز حادثه حریق در یکی از واحدهای واقع در زیرزمین پاساژی در فلکه دوم صادقیه به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که درپی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان را به محل حادثه اعزام کرد.

وی افزود: پس از حضور عوامل آتش‌نشانی در محل مشاهده شد که حریقی در واحد کفاشی واقع در طبقه منفی یک این پاساژ که مشرف به فضای باز و خیابان است رخ داده است که بلافاصله آتش‌نشانان برای اطفای حریق وارد عمل شده و قبل از توسعه حریق اقدام به مهار و اطفای آن کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این حادثه مورد خسارت جانی نداشت، گفت: آتش نشانان پس از اطفای حریق و ایمن‌سازی محل به ماموریت خود خاتمه دادند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments