جدایی پیروی از هلال احمر

حوادث 🔥 ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

جدایی پیروی از هلال احمر

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا با موافقت رئیس جمعیت هلال‌احمر با استعفای دبیرکل این جمعیت، محمودرضا پیروی از این جمعیت جدا شد.
جدایی پیروی از هلال احمر

با موافقت رئیس جمعیت هلال‌احمر با استعفای دبیرکل این جمعیت، محمودرضا پیروی از این جمعیت جدا شد.

به گزارش ایسنا، چهارشنبه هفته گذشته بود که اسماعیل رمضانی، مدیر روابط عمومی جمعیت هلال احمر با انتشار توئیتی از استعفای دبیرکل این جمعیت خبرداد و در عین حال گفت که این استعفا هنوز مورد پذیرش واقع نشده است.

پس از اعلام خبر استعفا روز گذشته دکتر کریم همتی، رییس جمعیت هلال احمر در نشستی خبری در پاسخ به پرسش ایسنا در مورد استعفای محمودرضا پیروی، دبیرکل جمعیت هلال احمر گفت:‌ دکتر پیروی به خاطر مشکلات خانوادگی استفعا دادند. ایشان یک بار قبل از عید استعفای خود را داده بودند که من نپذیرفتم. پس از تودیع و معارفه نیز دوباره درخواست استعفا دادند که یک هفته به ایشان مهلت دادم اما بعد که اصرار کردم با استعفای این دوست عزیزمان موافقت کردیم.

به دنبال موافقت همتی با استعفای دبیرکل جمعیت هلال احمر، صبح امروز در جلسه شورای معاونین جمعیت هلال احمر، از محمودرضا پیروی تقدیر شد و با وی خداحافظی شد.

محمودرضا پیروی در پیامی از همکارانش در جمعیت هلال احمر خداحافظی کرد و نوشت:‌

“سلام بر همکاران، امدادگران، جوانان و داوطلبان گرامی

به شماهایی که همواره عزمتان در کار جزم و دلتان پر از امید و مهربانی و دست‌هایتان در کار و گام‌هایتان در حرکت است.

راهتان پر از نشاط و سرزندگی باد.

خداوند منان را شاکرم که توانستم بخشی از عمر خویش را در جمع باصفا، پرمحبت و بی‌ادعای شما سرخ‌پوشان جهادگر، سپری نمایم. ضمن عرض سپاس و قدردانی از همراهی و همدلی شما عزیزان گرامی، از حضرت حق نعمات بی‎‌کران از خزانه غیب الهی را برایتان آرزومندم. آنچه محقق شده، لطف پروردگار و تلاش شما عزیزان و آنچه می‌ماند، بضاعت ناچیز این بنده بوده است، امیدوارم از صمیم قلب قصورم را بخشیده و همواره پیروز و سربلند باشید.

همگی شما را به خداوند بزرگ می‌سپارم.

پیگیری‌های ایسنا از جمعیت هلال احمر حاکی از آن است که به زودی دبیر کل جدید این جمعیت معرفی خواهد شد.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments