تدابیر بهشت زهرا(س) و پلیس راهوردر ماه مبارک رمضان برای پیشگیری از کرونا

حوادث 🔥 ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

تدابیر بهشت زهرا(س) و پلیس راهوردر ماه مبارک رمضان برای پیشگیری از کرونا

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در دیدار با رئیس پلیس راهور تهران بر لزوم رعایت مسائل بهداشتی و مراقبتی توسط شهروندان و عدم مراجعه به بهشت زهرا(س) و قطعات مطهر شهدا در ایام ماه رمضان تاکید کرد.
تدابیر بهشت زهرا(س) و پلیس راهوردر ماه مبارک رمضان برای پیشگیری از کرونا

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) در دیدار با رئیس پلیس راهور تهران بر لزوم رعایت مسائل بهداشتی و مراقبتی توسط شهروندان و عدم مراجعه به بهشت زهرا(س) و قطعات مطهر شهدا در ایام ماه رمضان تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، سعید خال – مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) – در جلسه هم اندیشی با سردار محمد رضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ که برای اتخاذ تدابیر لازم در ماه مبارک رمضان و هماهنگی با ستاد ملی کرونا برگزار شده بود،

وی با اشاره به همکاری گسترده و موفقیت آمیز پلیس راهور تهران بزرگ و سازمان بهشت زهرا(س) در خصوص پنجشنبه و جمعه پایانی سال ۱۳۹۸ گفت: با توجه به موضوع شیوع بیماری کرونا و شرایط خاص و بحرانی ایجاد شده در کشور که در روزهای پایانی سال گذشته با آن مواجه بودیم و لزوم عدم حضور مردم در پنجشنبه و جمعه پایانی سال در بهشت زهرا(س) ، توصیه های مدیریت شهری و بهشت زهرا(س) و همچنین راهنمایی های پلیس راهور موجب همکاری بی نظیر شهروندان در این زمینه شد و ما شاهد خلوت ترین روزهای پایانی سال در طول تاریخ ۵۰ ساله آرامستان بهشت زهرا(س) بودیم.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) همکاری شهروندان در روزهای پایانی سال ۱۳۹۸ را تجربه جدید مدیریتی دانست و تصریح کرد: آیین قرائت فاتحه و حضور در آرامستان ها در روزهای پایانی سال از سنت های حسنه مردم ایران اسلامی است که امسال برای اولین بار با توجه به اعتمادی که شهروندان به مدیریت بهشت زهرا(س) و پلیس راهور داشتند از آن صرف نظر کردند و این موضوع در نوع خود از تجارب موفق مدیریتی به شمار می رود.

خال با توجه به ایام ماه مبارک رمضان و لزوم رعایت مسائل بهداشتی و مراقبتی توسط شهروندان و عدم مراجعه به بهشت زهرا(س) و قطعات مطهر شهدا به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و هماهنگی با ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: همچنان لازم است همکاری با پلیس راهور ادامه داشته باشد و ما از این بابت از مجموعه نیروی انتظامی و به ویژه پلیس راهور تقدیر می کنیم.

در ادامه سردار محمد رضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به هم‌افزایی بین سازمانی به ویژه در این شرایط بر همدلی برای ارایه خدمت بیشتر به مردم اشاره و اظهارکرد: رمز پیروزی و مقابله با این شرایط همکاری گسترده و تنگاتنگ است تا انشاالله با رعایت پروتکل ها و توصیه های وزارت بهداشت و همچنین ستاد ملی مبارزه با کرونا شاهد موفقیت های بیشتر در این زمینه باشیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهشت زهرا، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ همچنین از همکاری دوجانبه بین سازمان بهشت زهرا(س) و پلیس راهور در طول سالهای اخیر اشاره کرد و موفقیت آمیز بودن طرح عدم حضور مردم در روزهای پایانی سال ۱۳۹۸ را نیز حاصل همین همکاری و همدلی دانست.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments