آغاز انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر / ۱۲۲ کاندیدا در تهران

حوادث 🔥 ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

آغاز انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر / ۱۲۲ کاندیدا در تهران

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا مرحله نخست پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر صبح امروز آغاز شد.

مرحله نخست پنجمین دوره انتخابات مجامع جمعیت هلال احمر صبح امروز آغاز شد.

به گزارش ایسنا، این انتخابات هر چهار سال یکبار برای شکل‌گیری مجمع عمومی و شورای عالی هلال احمر بر اساس قوانین فدراسیون بین‌المللی صلیب سرخ و هلال احمر برگزار می‌شود.

این انتخابات با حضور بیش از ۳۵۰هزار شرکت‌کننده در سراسر کشور برگزار خواهد شد و انتخابات تمام اعضا و داوطلبانی که واجد شرایط شرکت در انتخابات مجمع جمعیت هلال احمر هستند، حق رأی و انتخاب اعضای هیات مدیره و بازرسی جمعیت هلال احمر را دارند.

این انتخابات به صورت هماهنگ در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

از جمع نامزدهای ثبت‌نام کننده برای شوراهای اجرایی و بازرسی، ۳۶۸۳ نفر تایید صلاحیت شده‌اند که باید توسط اعضا و داوطلبان واجد شرایط انتخاب شوند.

شاهین فتحی – سرپرست جمعیت هلال احمر استان تهران در این باره گفت: در استان تهران بیش از ١٣ هزار نفر در سامانه برای انتخابات ثبت شدند که ١٢٢ نفر افراد حائز شرایط برای شوراهای اجرایی و بازرسان بودند.

فتحی در مراسم برگزاری انتخابات مجمع هلال احمر در این باره اظهار کرد: در آستانه صدمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر هستیم. این نهاد عمومی و عام المنفعه با طی کردن یک قرن در جایگاهی است که به عنوان یکی از مهم‌ترین نهادهای خدمات رسان در بحث امور بشر دوستانه و امدادی در کشور و منطقه است.

وی ادامه داد: هلال احمر استان تهران نیز همگام با سایر استان‌ها در خصوص تبیین آرمان‌های این جمعیت قدم برداشته است.

سرپرست جمعیت هلال احمر استان تهران با بیان اینکه در استان تهران بیش از ١٣ هزار نفر در سامانه برای انتخابات ثبت شدند که ١٢٢ نفر حائز انتخاب برای شوراهای اجرایی و بازرسین بودند، گفت: این انتخابات در ١٢ شعبه برگزار می شود. در تهران به دلیل وسعت شهر و برای تبعیت از پروتکل‌های اجرایی سعی کردیم چندین حوزه انتخاباتی تشکیل دهیم.

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments