۷ شرط اصلی حذف ترم دانشجویان خواجه نصیر

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

۷ شرط اصلی حذف ترم دانشجویان خواجه نصیر

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا با توجه به شیوع کرونا ویروس و تداوم آن در کشور، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، برای درخواست حذف ترم بدون احتساب سنوات تحصیلی دانشجویان دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ۷ شرط اصلی تعیین کرد.
۷ شرط اصلی حذف ترم دانشجویان خواجه نصیر

با توجه به شیوع کرونا ویروس و تداوم آن در کشور، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، برای درخواست حذف ترم بدون احتساب سنوات تحصیلی دانشجویان دوره‌های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ۷ شرط اصلی تعیین کرد.

به گزارش ایسنا، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی در خصوص درخواست مرخصی بدون احتساب سنوات در نیم سال تحصیلی ۹۸-۹۹ اعلام کرد؛ با توجه به شیوع بیماری کرونا در نیم سال جاری و اختلالی که در فعالیت‌های عادی دانشجویان به خصوص در زمینه پژوهش به وجود آمد کمیسیون بررسی موارد خاص با درخواست‌های مرخصی بدون احتساب کروه‌های از دانشجویان به طور اصولی موافقت می کند.

بر این اساس دانشجویان باید فرم درخواست و هر گونه مستندات و مدارک مرتبط را طبق روال مقرر و از طریق پیشخوان خدمت به کمیسیون موارد خاص دانشگاه ارائه کنند.( راهنمای نحوه ثبت درخواست در پیشخوان خدمت سامانه گلستان در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت)

در صورتی که درخواست دانشجویان برای حذف ترم با شرایطی اعم از دانشجویانی که خود یا بستگان درجه یک آنها به بیماری کرونا مبتلا شده باشند، دانشجویان غیر ایرانی که به کشور خود عزیمت کردند، دانشجویان کارشناسی ارشد در مرحله پژوهشی که انجام پژوهش آنها منوط به استفاده از امکانات و حضور در دانشکده باشد و دانشجویان دکتری  در مرحله پژوهشی که انجام پژوهش آنها نیز به حضور دانشکده بوده اما چنین امکانی برای آنها فراهم نشده باشد، همخوانی داشته باشد با درخواست آنها موافقت خواهد شد.

بر اساس اعلام دانشگاه خواجه نصیر، دانشجویانی که اجازه ادامه تحصیل در نیم سال جاری را به عنوان آخرین نیم سال از مراجع ذی‌ربط دریافت کردند، دانشجویان تحصیلات تکمیلی شاغل به تحصیل در آخرین نیم سال از سنوات مجاز که امکان تکمیل کار پژوهشی و دفاع از پایان نامه و رساله خود را تا آخرین مهلت اعلامی برای اتمام فعالیت‌های مرتبط با نیم سال جاری را پیدانکنند و در نهایت دانشجویان کارشناسی که به دلایل مرتبط با پژوه کارشناسی، کارآموزی یا دروس عملی امکان اتمام تحصیلات خود را تا آخرین مهلت اعلامی برای اتمام فعالیت‌های مرتبط با نیم سال را پیدا نکنند می‌تواند درخواست حذف ترم داشته باشند.

دانشجویانی که مشمول وضعیت‌های فوق نبوده و در عین حال دلایل موجهی برای درخواست مرخصی بدون احتساب دارند، می‌تواند فرم درخواست کمیسیون موارد خاص را در بازه زمانی مقرر تکمیل و به زمینه مدارک مرتبط بارگذاری کنند.  این درخواست‌ها نیز طبق روال همیشگی کمیسیون مورد بررسی قرار می‌گیرند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments