نامه رییس کمیسیون آموزش مجلس برای بررسی موضوع حذف آزمون جامع دکتری و جایگزینی شرط معدل

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۰۶ شهریور ۱۴۰۰ یک دیدگاه

نامه رییس کمیسیون آموزش مجلس برای بررسی موضوع حذف آزمون جامع دکتری و جایگزینی شرط معدل

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا رییس کمیسیون آموزش مجلس درخصوص لزوم بررسی نحوه برگزاری آزمون جامع دکتری و رسیدگی به اعتراض دانشجویان نسبت به برگزاری حضوری این آزمون در شرایط کرونایی کشور به رییس دانشگاه آزاد نامه نوشت.

نامه رییس کمیسیون آموزش مجلس برای بررسی موضوع حذف آزمون جامع دکتری و جایگزینی شرط معدل

رییس کمیسیون آموزش مجلس درخصوص لزوم بررسی نحوه برگزاری آزمون جامع دکتری و رسیدگی به اعتراض دانشجویان نسبت به برگزاری حضوری این آزمون در شرایط کرونایی کشور به رییس دانشگاه آزاد نامه نوشت.

به گزارش ایسنا، علیرضا منادی سفیدان در این نامه  با اشاره به درخواست تعداد کثیری از دانشجویان دکتری تخصصی (غیرپزشکی) دانشگاه آزاد اسلامی در خصوص لغو آزمون جامع دکتری و جایگزین نمودن شرط معدل، خطاب به طهرانچی رییس دانشگاه آزاد اسلامی کشور نوشته است: با توجه به درخواست انجام شده و شرایط بسیار وخیم کرونایی کشور و مشکلات به وجود آمده ناشی از آن و نظر به اینکه آزمون جامع امتحانی از دروس گذرانده شده ترم های پیشین می باشد و ملاک دقیقی بر سنجش علمی دانشجویان نیست و برخی از دانشگاه‌های دولتی نیز بدین منظور اقدام به جایگزینی شرط معدل نموده‌اند و با در نظر گرفتن اینکه طرح تعاون دانشگاه نیز به دلیل مشکلات متعدد از جمله سفر کردن دانشجویان و غیره نمی‌تواند اطمینان خاطر از عدم شروع این ویروس منحوس را تضمین نماید و از سوی دیگر درخواست‌های مکرری از سوی دانشجویان به نمایندگان مجلس و رسانه‌های جمعی ارسال شده است که به موازات از این کمیسیون نیز پیگیری می‌شود، لطفاً دستور فرمایید موضوع بررسی و نتیجه به این کمیسیون اعلام شود.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments