موافقت با تخفیف شهریه دانشجویان آسیب دیده از کرونا

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

موافقت با تخفیف شهریه دانشجویان آسیب دیده از کرونا

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا معاون پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی از تخفیف شهریه دانشجویان آسیب دیده از بحران کرونا ویروس خبر داد و گفت: دانشگاه از تمام ظرفیت خود برای مقابله با آسیب های ناشی از شیوه این ویروس استفاده می کند.
موافقت با تخفیف شهریه دانشجویان آسیب دیده از کرونا

معاون پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی از تخفیف شهریه دانشجویان آسیب دیده از بحران کرونا ویروس خبر داد و گفت: دانشگاه از تمام ظرفیت خود برای مقابله با آسیب های ناشی از شیوه این ویروس استفاده می کند.

به گزارش ایسنا، دکتر مهدخت بروجردی علوی ضمن بیان این مطلب از استفاده تمامی ظرفیت های آموزشی و پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا خبر داد و گفت: این دانشگاه علاوه بر اجرای پروتکل های بهداشتی طبق دستورالعملهای ابلاغی ستاد ملی کرونا، همانند طرح فاصله گذاری اجتماعی، شیفت بندی و دور کاری پرسنل، گندزدایی و ضدعفونی کردن اماکن، ساختمان ها و مراکز آموزشی، توزیع مواد ضد عفونی کننده و بهداشتی، موافقت با تخفیف شهریه تعدادی از دانشجویان آسیب دیده از بحران کرونا، تهیه و توزیع بروشورهای اطلاع رسانی و… با در اختیار قراردادن تمامی ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی خود، برای اولین بار اقدام به راه اندازی سامانه آموزشی مجازی کرد و طبق آمار، ۹۵ درصد از کلاسهای درسی به‌صورت آفلاین و آنلاین در سامانه برگزار شد.

وی در ادامه به خدمات ویژه دانشگاه جامع علمی کاربردی در حوزه مقابله با شیوع کرونا ویروس اشاره کرد و گفت: برپایی کارگاههای آموزشی تولید ماسک، دستکش بهداشتی و لباس بیمارستانی و تکمیل فرایند ایزوله سازی در مراکز آموزشی از دیگر اقدامات مهم دانشگاه در این ایام بوده است و تولید بیش از ۱۵۰ هزار ماسک N95، ۲ میلیون ماسک ساده، ۳ هزار گان لباس بیمارستانی و تولید بیش از ۶ هزار لیتر محلول های ضدعفونی کننده از مهمترین خدمات ویژه این دانشگاه در سه ماه اخیر بوده است.

دکتر بروجردی از همکاری واحدهای استانی و مراکز تحت نظارت این دانشگاه با تشکل‌های سازمان یافته و مردم نهاد نظیر جمعیت هلال احمر، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج برای تب سنجی مسافران در خروجی شهرها، توزیع مواد ضدعفونی کننده بین مردم و ضدعفونی معابر و مشارکت در طرح های اجتماعی غم‌گساری آنلاین، لبخند، کمک مومنانه نیز خبر داد.

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی با اشاره به برگزاری کارگاههای آموزشی با عناوین زندگی شاد و رازهای موفقیت، رونق کسب و کار سنتی در فضاهای مجازی در روزهای شیوع کرونا، کرونا و تغییر فرهنگ یادگیری، جهش تولید و فرصت‌ های کرونا و امیدبخشی به جامعه، آسیب های اجتماعی پیرامون دوره کرونا و … تاکید کرد: این کارگاههای آموزشی با هدف بررسی پیامدهای روانی، اجتماعی، اقتصادی کرونا و ارائه راهکارهای پیشنهادی جهت حل این پیامدها و ایجاد شادی و نشاط در جامعه به صورت مجازی برگزار شده است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی، وی در پایان امکان تورق کتاب به صورت الکترونیک را از دیگر خدمات ویژه دانشگاه در بستر کتابخانه مرکزی دانشگاه توصیف کرد و افزود: برگزاری رویدادهای علمی غیر حضوری مانند کمپ کارآفرینی و مسابقه طرح کسب و کار و برگزاری استارت آپ های مجازی از جمله رویکردهای نوین دانشگاه در این ایام خواهد بود.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments