محدودیتی برای جذب اساتید مرد در دانشگاه‌های تک جنسیتی نداریم

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۰۳ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

محدودیتی برای جذب اساتید مرد در دانشگاه‌های تک جنسیتی نداریم

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم تاکید کرد: این مرکز محدودیتی برای جذب هیات علمی مرد در دانشگاه های تک جنسیتی را در دستور کار خود ندارد.
محدودیتی برای جذب اساتید مرد در دانشگاه‌های تک جنسیتی نداریم

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم تاکید کرد: این مرکز محدودیتی برای جذب هیات علمی مرد در دانشگاه های تک جنسیتی را در دستور کار خود ندارد.

به گزارش ایسنا، دکتر رضوان طلب ضمن بیان این مطلب در واکنش به  اظهار نظر دانشگاه الزهرا مبنی بر محرومیت اساتید آقا در جذب دانشگاه های دخترانه تاکید کرد:مرکزجذب اعصای هیات علمی طرح و برنامه ای مبنی بر انتقال و یا خروج و یا محدودیت جذب اساتید مرد در دانشگاه های دخترانه را در دستور کار خود ندارد و موارد مطروحه در سایر رسانه ها را تفسیر و برداشت ناصحیح عنوان نمود.

وی تصریح کرد: تعبیر ناصحیح در خصوص جذب از آنجا ناشی شد که آغاز فراخوان بهمن ۹۸ ، با ولادت حضرت زهرا(س) همزمان و مصادف شد و به این مناسبت، با دستور وزیر علوم به رییس مرکزجذب، سهمیه جذب اعصای هیات علمی در دانشگاه های دخترانه در این فراخوان دوبرابر شد.

رییس مرکز جذب اعضای هیات علمی وزارت علوم خاطر نشان کرد: ابلاغ فوق در راستای سیاست تسهیلی درجذب بانوان به عنوان یک سیاست راهبردی وزارت علوم انجام گرفت و بنابراین تاکید می‌شود این دوبرابرشدن موجب کاهش سهمیه و یا حذف سهمیه آقایان در این دانشگاه‌ها نشده است.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments