شرایط اعزام دانشجویان علمی کاربردی به کشور آلمان اعلام شد

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

شرایط اعزام دانشجویان علمی کاربردی به کشور آلمان اعلام شد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا شرایط ثبت نام دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای گذراندن درس کارورزی در کشور آلمان اعلام شد.
شرایط اعزام دانشجویان علمی کاربردی به کشور آلمان اعلام شد

شرایط ثبت نام دانشجویان مقطع کارشناسی دانشگاه جامع علمی کاربردی برای گذراندن درس کارورزی در کشور آلمان اعلام شد.

به گزارش ایسنا، براساس اعلام دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه جامع علمی کاربردی و مذاکرات صورت پذیرفته این دفتر با دانشگاه علمی کاربردی درسدن آلمان درخصوص اعزام تعدادی از دانشجویان واجد شرایط جهت گذراندن درس کارورزی در این دانشگاه، دانشجویان مقطع کارشناسی کلیه رشته ­های گروه های آموزشی صنعت و خدمات اجتماعی تا پایان خردادماه سال جاری می توانند آمادگی خود را به مراکز آموزش علمی کاربردی اعلام کنند.

براساس این گزارش داشتن حداقل معدل ۱۶ در دوره کاردانی و دروس گذرانیده شده در مقطع کارشناسی، داشتن کارت پایان خدمت یا ارائه وثیقه مالی جهت خروج از کشور، داشتن سوابق مهارتی یا پژوهشی مناسب، داشتن تسلط کافی به زبان انگلیسی یا آلمانی در سطح B1 یا B2 در اولویت خواهد بود و امکان تأمین هزینه­ های ویزا، سفر، اقامت و بیمه از شرایط اعلام شده جهت ثبت درخواست دانشجویان می باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی؛ مراکز آموزش این دانشگاه و دانشجویان می توانند جهت اخذ اطلاعات بیشتر و با توجه به شرایط فوق العاده شیوع ویروس کرونا و هماهنگی لازم در خصوص دروس قابل ارائه در سال تحصیلی ۲۰۲۰-۲۰۱۹ در دانشگاه علمی کاربردی درسدن با مراجعه به آدرس  https://www2.daad.de/deutschland/studienangebote/international-programmes/en/detail/4762 اقدام کنند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments