سامانه مجازی جلسات دانشگاه خواجه نصیر راه اندازی شد

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

سامانه مجازی جلسات دانشگاه خواجه نصیر راه اندازی شد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا سامانه مجازی جلسات دانشگاه خواجه نصیر با قابلیت برگزاری جلسات آنلاین راه اندازی شد.
سامانه مجازی جلسات دانشگاه خواجه نصیر راه اندازی شد

سامانه مجازی جلسات دانشگاه خواجه نصیر با قابلیت برگزاری جلسات آنلاین راه اندازی شد.

به گزارش ایسنا، دانشگاه خواجه نصیر اعلام کرد؛ در راستای پاسخگویی به نیاز معاونت‏‌ها، دانشکده‌‏ها و سایر واحدهای دانشگاه به برگزاری جلسات آنلاین برای پیشبرد امور جاری، سامانه جلسات دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با کمک اداره فناوری اطلاعات و دانشجویان دانشکده مهندسی کامپیوتر، راه اندازی و در آدرس http://meet.kntu.ac.ir در دسترس قرار گرفت.

دکتر مهدی اثنی‏ عشری، مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه خواجه نصیر نیز در این زمینه اظهار کرد: سامانه فوق قابلیت برگزاری جلسات آنلاین به اشتراک گذاری صدا و تصویر برای تمامی اعضای جلسه و ارائه انواع فایل ها را دارد.

وی در افزود: به دلیل استفاده از تکنولوژی WebRTC، دسترسی و استفاده از این سامانه روی انواع سیستم‌‏های دسکتاپ، لپ تاپ و گوشی‏ های تلفن همراه، بدون نیاز به نصب هرگونه پلاگین یا نرم افزار جانبی و تنها از طریق مرورگرهای کروم یا فایرفاکس فراهم است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه خواجه نصیر، راهنمای استفاده از این سامانه در دو قالب متنی و ویدئویی به ترتیب از آدرس‏‌های https://meet.kntu.ac.ir/user-guide.pdf و https://www.aparat.com/v/uFQjn قابل دسترس است.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments