سامانه‌سپاری درخواست فعالیت‌های پژوهشی دانشجویان دکتری

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

سامانه‌سپاری درخواست فعالیت‌های پژوهشی دانشجویان دکتری

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا درخواست انجام فعالیت‌های پژوهشی حضوری دانشجویان دکتری دانشگاه تهران به شکل سامانه سپاری شد.
سامانه‌سپاری درخواست فعالیت‌های پژوهشی دانشجویان دکتری

درخواست انجام فعالیت‌های پژوهشی حضوری دانشجویان دکتری دانشگاه تهران به شکل سامانه سپاری شد.

به گزارش ایسنا، معاونت آموزشی دانشگاه تهران اعلام کرد: با توجه به ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا و در راستای سیاست‌های دانشگاه به منظور سامانه‌سپاری امور و استفاده بهینه از خدمات الکترونیک در جهت تسهیل، تسریع امور و عدم مراجعه حضوری دانشجویان، اداره کل خدمات آموزشی دانشگاه تهران با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و فضای مجازی، به منظور مساعدت و همکاری با دانشجویان مقطع دکتری تسهیلاتی برای این دانشجویان در نظر گرفته شد.

بر این اساس فرآیند مربوط به «درخواست پذیرش حضوری انجام فعالیت‌های پژوهشی» در سامانه جامع آموزش دانشگاه تهران تعبیه شد تا دانشجویان مقطع دکتری که ضرورت حضور آنان برای انجام فعالیت‌های پژوهشی، مورد تأیید پردیس یا ‏‬دانشکده محل تحصیل قرار گرفته است، بتوانند با مراجعه به سامانه جامع آموزش دانشگاه و انتخاب درخواست انجام فعالیت‌های پژوهشی، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند و پس از پذیرش و تأیید نهایی توسط اداره کل خدمات آموزشی و مرکز بهداشت دانشگاه، به فعالیت‌های پژوهشی خود به صورت حضوری در دانشگاه ادامه دهند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments