زمان توزیع کارت بیست وششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور اعلام شد

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۰۹ شهریور ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

زمان توزیع کارت بیست وششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور اعلام شد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا سازمان سنجش آموزش کشور زمان توزیع کارت ورود به جلسه و جزییات برگزاری مرحله نهایی بیست وششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.
زمان توزیع کارت بیست وششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور اعلام شد

سازمان سنجش آموزش کشور زمان توزیع کارت ورود به جلسه و جزییات برگزاری مرحله نهایی بیست وششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال ۱۴۰۰ را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، مرحله نهایی بیست و ششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در صبح و بعد از ظهر روز جمعه نوزدهم شهریور سال ۱۴۰۰ در دانشگاه‌های واقع در مراکز مناطق ده‌گانه کشور شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا-همدان، دانشگاه رازی-کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز، برگزار می شود.

داوطلبان مرحله نهایی بیست وششمین المپیاد علمی دانشجویی کشور برای شرکت در آزمون باید به موارد زیر توجه کنند.

۱- برنامه زمان‌بندی آزمون ها در درگاه واحد المپیاد به آدرسhttp://Olympiad.sanjesh.org  قابل دریافت است.

۲- شرکت کنندگان در هر یک از رشته های »شـیمی»، »زیست شناسی»، »مهندسی شـیمی»، »مهندسی صنایع»، »مهندسی مواد و متالورژی»، »مهندسی کشاورزی(زراعت و اصلاح نباتات)»، »مهندسی برق»، »مهندسی مکانیک» در صورت علاقه‌مندی می توانند به جای شرکت در المپیاد رشته اصلی خود، در المپیاد رشته »سلول های بنیادی و مهندسی بافت» شرکت کنند.

۳- ضروری است هر یک از راه‌یافتگان به مرحله نهایی برای انتخاب شهر محل آزمون، یا رشته المپیاد  (مخصوص داوطلبانی که اجازه شرکت در المپیاد رشته سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت به جای رشته اصلی خود را دارند) بر اساس پیامک ارسالی حداکثر تا روز پنجشنبه ۱۱ شهریور اقدام نمایند.

۴- برای دانشجویانی که نسبت به انتخاب شهر محل آزمون خود در بازه زمانی تعیین شده اقدام نکنند، کارت ورود به جلسه آزمون صادر نمی‌شود و امکان شرکت در المپیاد را نخواهند داشت.

۵- آزمون‌ها به صورت تشریحی فقط در روز جمعه ۱۹ شهریور از ساعت ۸ صبح تا  ۱۸ بعدازظهر برگزار می شود.

۶- کارت شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه تاریخ ۱۶ فقط برای منتخبین شرکت در مرحله نهایی المپیاد که شهر محل آزمون خود را  انتخاب کرده‌اند، از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.

۷- با توجه به شیوع بیماری کرونا، رعایت دستورالعمل های بهداشتی الزامی است و به منظور پیشگیری از بیماری، امکان واگذاری خوابگاه به دانشجویان و نمایندگان دانشگاه ها وجود ندارد.

۸- همراه داشتتن ماسک سه لایه معمولی (بدون فیلتر) و استفاده صحیح از آن (از بالای بینی تا زیر چانه) از ابتدای ورود به حوزه تا پایان برگزاری آزمون و خروج از حوزه الزامی می باشد.

۹- در صورت داشتن سوال ضروری از عوامل اجرایی در طول برگزاری آزمون حتماً فاصله فیزیکی مناسب را رعایت نمائید.

۱۰- در زمان استقرار در صندلی از صحبت کردن با سایر متقاضیان جداً خودداری کنند.

۱۱- پذیرایی ناهار و میان وعده به دانشجویان با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

۱۲- همراهان دانشجو همانند پدر، مادر، همسر و… اجازه ورود به داخل دانشگاه را نخواهند داشت و امکاناتی برای پذیرایی و اسکان آن ها وجود ندارد.

۱۳- استفاده از ماشین حساب های قابل برنامه ریزی ممنوع است و دانشجویان می توانند از ماشین حساب ساده استفاده کنند. به جز المپیاد رشته روانشناسی که استفاده از ماشین حساب ممنوع است.

۱۴- به همراه داشتن کتاب قرآن مجید و کتاب قانون در جلسات آزمون های المپیاد الهیات و معارف اسلامی و حقوق ممنوع می باشد.

۱۵- همراه داشتن کارت ملی و کارت ورود به جلسه آزمون برای شرکت در المپیاد الزامی است.

۱۶- باتوجه به شیوع ویروس کرونا و تبعات آن برای کشور و به تبع آن نظام آموزش عالی، دستورالعمل‌های بهداشتی با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، برای اجرا به دانشگاه‌های مجری ابلاغ شده است.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments