ترم تابستانه مجازی دانشجویان علوم پزشکی از امروز آغاز می‌شود

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۲۸ تیر ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

ترم تابستانه مجازی دانشجویان علوم پزشکی از امروز آغاز می‌شود

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا برابر تقویم آموزشی دوره ترم تابستانی مجازی، شروع کلاس‌های مجازی دروس این برنامه از امروز ۲۸ تیر ماه آغاز می‌شود.
ترم تابستانه مجازی دانشجویان علوم پزشکی از امروز آغاز می‌شود

برابر تقویم آموزشی دوره ترم تابستانی مجازی، شروع کلاس‌های مجازی دروس این برنامه از امروز ۲۸ تیر ماه آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، قبل از شروع کلاس‌های اصلی، دوره e- Learner به منظور آشنایی فراگیران ارائه شده است. دانشجویان با مراجعه به سامانه مدیریت یادگیری نوید با نحوه کار با این سامانه آشنا شده‌اند.

امسال به دلیل شیوع بیماری کروناویروس و مجازی شدن بخش عمده‌ای از آموزش، دانشگاه علوم پزشکی مجازی با ارائه ۵۲ واحد درسی برای دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور به صورت مجازی ترم تابستانه ارائه کرده است.

بر اساس تقویم آموزشی ترم تابستان دانشجویان علوم پزشکی، کلاس‌های مجازی از ۲۸ تیر ماه ۱۳۹۹ آغاز می‌شود و بارگذاری تمامی محتواهای آموزشی پایان شهریور ماه ۱۳۹۹ به اتمام می‌رسد.

به گزارش مفدا، آزمون الکترونیکی دروس در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ مهرماه ۹۹ برگزار می‌شود و نمرات در ۲۷ مهرماه به دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور اعلام می‌شود.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments