اعلام زمان آغاز سال تحصیلی دانشگاه علم و صنعت

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

اعلام زمان آغاز سال تحصیلی دانشگاه علم و صنعت

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه علم و صنعت کلاس‌های درس ترم جاری دانشجویان چهارشنبه ۱۱ تیر ماه پایان می‌پذیرد و کلاس‌های آموزشی ترم آینده نیز از ۲۹ شهریور ماه آغاز می‌شوند.
اعلام زمان آغاز سال تحصیلی دانشگاه علم و صنعت

بر اساس تقویم آموزشی دانشگاه علم و صنعت کلاس‌های درس ترم جاری دانشجویان چهارشنبه ۱۱ تیر ماه پایان می‌پذیرد و کلاس‌های آموزشی ترم آینده نیز از ۲۹ شهریور ماه آغاز می‌شوند.

به گزارش ایسنا، معاونت آموزشی دانشگاه علم و صنعت، اعلام کرد: کلاس‌های پایانی ترم جاری دانشجویان این دانشگاه ۴ شنبه ۱۱ تیر ماه به پایان می‌رسد و ارزشیابی دروس آموزشی از شنبه ۳۱ خرداد آغاز می‌شود و تا ۱۱ تیر ادامه دارد.

بر اساس اعلام این دانشگاه امتحانات دروس مدرسی علم و صنعت نیز از شنبه ۱۴ تیر ماه آغاز می‌شود و تا ۱۹ تیر ادامه دارد.

همچنین امتحانات دروس تخصصی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت از شنبه ۲۱ تیر ماه آغاز می‌شود و تا چهارشنبه ۸ مرداد ادامه دارد.

طبق این اعلام ، ثبت اولیه نمرات دانشجویان علم و صنعت در سامانه گلستان از ۲۲ تیر ماه آغاز و تا ۱۵ مرداد ادامه دارد.

دانشجویان از ۱۵ تا ۲۰ این ماه فرصت دارند نسبت به نمرات خود اعتراض کنند.

همچنین ثبت نهایی و قفل نمرات درسی دانشجویان دانشگاه علم و صنعت از شنبه اول شهریور ماه آغاز می‌شود و چهارشنبه پنجم این ماه ادامه دارد.

طبق تقویم اعلام شده، انتخاب واحد ترم آینده دانشجویان علم و صنعت طی روزهای ۱۰ تا ۱۴ شهریور ماه انجام می‌گیرد و کلاسهای درس این دانشگاه از شنبه ۲۹ شهریور شروع می‌شود. دانشجویان ۱۲ تا ۱۵ مهر فرصت دارند به حذف یا تعویض دروس خود اقدام کنند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments