ارتقاء آموزش پزشکی در “دبی” با امضای یک تفاهم‌نامه

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۰۸ دی ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

ارتقاء آموزش پزشکی در “دبی” با امضای یک تفاهم‌نامه

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا سازمان بهداشت دبی به منظور ارتقاء همکاری در زمینه آموزش پزشکی، یک تفاهم نامه با دانشگاه پزشکی خلیج فارس امضا کرد.
ارتقاء آموزش پزشکی در

سازمان بهداشت دبی به منظور ارتقاء همکاری در زمینه آموزش پزشکی، یک تفاهم نامه با دانشگاه پزشکی خلیج فارس امضا کرد.

به گزارش ایسنا، هدف از این همکاری، پیشرفت و بهبود در زمینه آموزش پزشکی و یادگیری در همه تخصص‌های بهداشتی است.

این برنامه همچنین در سازماندهی برنامه‌های مشترک،برنامه‌های حمایت از سلامتی مانند کنفرانس‌ها، سمینارها،رویدادها و تلاش برای گسترش فرهنگ نوآوری در جامعه انجام می‌شود.

مقامات سازمان بهداشت دبی اعلام کردند که همکاری با دانشگاه پزشکی خلیج فارس یک فرصت مهم برای ارتقاء توانایی‌های کادر پزشکی، حمایت از مقامات در دستیابی به رهبری در زمینه تحقیقات پزشکی و مطالعات تخصصی و همچنین تقویت نوآوری و پرورش دانش در این حوزه است.

دانشگاه پزشکی خلیج فارس یکی از برجسته ترین نهادهای پزشکی دبی است که به عنوان یک مرکز پیشرفته برای تربیت نسل‌های آینده دانشجویان پزشکی در رشته های مختلف تاسیس شده است و یک مرکز مهم در زمینه تحقیق ، مطالعه و توسعه به حساب می‌آید.

مسئولان این دانشگاه گفتند: این توافقنامه نشان دهنده اهمیت ادغام خدمات بهداشتی، آموزشی و تحقیقات علمی برای بهبود سلامت جامعه بوده و در این راستا دانشگاه ما مفتخر است در این زمینه حیاتی و مهم، گامی بردارد.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments