ارائه رایگان منابع درسی دانشگاه پیام نور در کتابخانه دیجیتال

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۲۹ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

ارائه رایگان منابع درسی دانشگاه پیام نور در کتابخانه دیجیتال

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا دانشاه پیام نور اعلام کرد که منابع درسی این دانشگاه برای سهولت دسترسی دانشجویان به ویژه در دوران شیوع بیماری کرونا و لزوم استفاده از ابزارهای الکترونیکی به چند طریق در اختیار دانشجویان این دانشگاه قرار می گیرد.

دانشاه پیام نور اعلام کرد که منابع درسی این دانشگاه برای سهولت دسترسی دانشجویان به ویژه در دوران شیوع بیماری کرونا و لزوم استفاده از ابزارهای الکترونیکی به چند طریق در اختیار دانشجویان این دانشگاه قرار می گیرد.

به گزارش ایسنا، در این راستا این دانشگاه اعلام کرده است: منابع درسی دانشگاه پیام نور در حال حاضر از طریق سامانه کتابخانه دیجیتال دانشگاه پیام نور به  نشانی http://lib.pnu.ac.ir/farsi/Home/Index به صورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار می گیرد.

در این سامانه، نسخه الکترونیکی منابع درسی دانشجویان که ناشر آنها انتشارات دانشگاه پیام نور است فقط قابل خواندن از طریق رایانه است و دانشجویان با مراجعه به سامانه کتابخانه دیجیتال- خدمات کتابخانه ای من می توانند با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور که شامل شماره دانشجویی و کد ملی دانشجویان می شود، به این سامانه وارد شده و از طریق عنوان نویسنده کتاب مورد نظر خود را جستجو کرده و مطالعه کنند.

قابلیت دسترسی به فایل کتب از این طریق، صرفا جهت دانشجویان دانشگاه پیام نور و مربوط به بیش از ۲۵۰۰ عنوان کتابی است که توسط انتشارات دانشگاه پیام نور چاپ شده اند.

بنا بر اعلام و تاکید روابط عمومی این دانشگاه، کتب از این طریق، ضمن رایگان بودن، صرفا قابل خوانش از طریق سیستم رایانه بوده و قابل پرینت نیستند.

همچنین فایل راهنمای استفاده از این روش در کانال ارتباطی دانشگاه در فضای مجازی به نشانی @upnanews قرار داده شده است.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments