آغاز مهلت مجدد انتخاب رشته پذیرفته شدگان دستیاری

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۰۷ شهریور ۱۴۰۰ بدون دیدگاه

آغاز مهلت مجدد انتخاب رشته پذیرفته شدگان دستیاری

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا مهلت مجدد برای انتخاب رشته و ویرایش اطلاعات ثبت نامی پذیرفته شدگان چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیارتخصصی آغاز شد.
آغاز مهلت مجدد انتخاب رشته پذیرفته شدگان دستیاری

مهلت مجدد برای انتخاب رشته و ویرایش اطلاعات ثبت نامی پذیرفته شدگان چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیارتخصصی آغاز شد.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام مرکز سنجش آموزش پزشکی؛ دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل بر اساس ظرفیت های چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی به روزرسانی شده و بر این اساس مهلت ویرایش و انتخاب رشته محل آغاز شده و تا ساعت ٢۴ روز دوشنبه ۸ شهریور ادامه دارد.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته محل می توانند با مطالعه کامل و دقیق دفترچه های راهنمای آزمون نسبت به ویرایش انتخاب رشته محل های خود اقدام کنند.

همچنین داوطلبانی که در این مدت موفق به انتخاب رشته محل نشده اند نیز در این بازه زمانی قادر خواهند بود نسبت به انتخاب رشته محل های خود اقدام نمایند.

همچنین مرکز سنجش آموزش پزشکی اعلام کرد: با توجه به مذاکرات فی ما بین مجلس شورای اسلامی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و درخواست کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس شورای اسلامی و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تغییراتی در  ظرفیت پذیرش چهل و هشتمین دوره آزمون پذیرش دستیاری تخصصی اعمال شد.

بر این اساس مقرر شد جدول ظرفیت آزمون پذیرش دستیار پزشکی دوره چهل و هفتم عیناً برای آزمون پذیرش دستیار پزشکی دوره چهل و هشتم مورد استفاده قرار گیرد.

همچنین نیاز دانشگاه های علوم پزشکی در هر رشته جهت سپردن تعهد به مناطق محروم استان های محل استقرار آن دانشگاه ها در دفترچه راهنمای انتخاب رشته محل در حال انجام است که به محض آماده سازی به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments