آغاز ثبت نام پذیرش بدون آزمون رشته های کاردانی‌ها از امروز

مدرسه، کنکور و دانشگاه 🔥 ۱۴ دی ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

آغاز ثبت نام پذیرش بدون آزمون رشته های کاردانی‌ها از امروز

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا ثبت نام برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی رشته های کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای از امروز ۱۴ دی آغاز می شود.
آغاز ثبت نام پذیرش بدون آزمون رشته های کاردانی‌ها از امروز

ثبت نام برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی رشته های کاردانی نظام جدید فنی و حرفه ای از امروز ۱۴ دی آغاز می شود.

به گزارش ایسنا، بر اساس مصوبه بیست و چهارمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو ۲۲ مهر ۹۹ مقرر شده است برای ظرفیت‌های خالی مانده رشته‌محل‌هایی که در آزمون کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی سال ۱۳۹۹ تکمیل نشده، پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی (معدل دیپلم) برای نوبت بهمن ماه صورت گیرد.

بر این اساس متقاضیان ثبت‌نام و انتخاب رشته برای شرکت در این مرحله می‌توانند از امروز یکشنبه ۱۴ دی تا روز چهارشنبه ۱۷ دی ۹۹ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی http://www.sanjesh.org/ نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته به صورت اینترنتی اقدام کنند.

اطلاعیه تکمیلی به همراه جداول رشته‌های تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی همزمان با شروع ثبت‌نام یعنی از امروز یکشنبه ۱۴ دی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود.

انتهای پیام

منبع

همچنین بخوانید:  گروه گسترش و برنامه‌ریزی مؤسسات آموزشی و پژوهشی خاص تشکیل می‌شود

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments