کاهش ۵۰ درصدی تولید هواپیماهای بوئینگ

اقتصادی 🔥 ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

کاهش ۵۰ درصدی تولید هواپیماهای بوئینگ

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا شرکت هواپیماسازی بوئینگ آمریکا از کاهش ۵۰ درصدی خط تولید هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷ خود تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا خبر داد.
کاهش ۵۰ درصدی تولید هواپیماهای بوئینگ

شرکت هواپیماسازی بوئینگ آمریکا از کاهش ۵۰ درصدی خط تولید هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷ خود تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا خبر داد.

به گزارش ایسنا، شرکت هواپیماسازی بوئینگ آمریکا که به شدت تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا قرار گرفته بود و کارخانه های خود را به منظوره قطع زنجیره انتقال و انتشار این بیماری موقتاً تعطیل و متوقف اعلام کرده بود، حالا به تازگی از کاهش ۵۰ درصدی خط تولید هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷ خود خبر داده است.

این شرکت اعلام کرده است که تحت تاثیر افت شدید تقاضا و سفارش هواپیما از سوی شرکت‌های هواپیمایی فعال و مستقر در سراسر جهان، تولید تعداد هواپیماهای بوئینگ ۷۸۷ خود را که طبق برنامه قبلی ۱۴ فروند در ماه باید به تولید می رسید، به میزان ۵۰ درصد کاهش خواهد داد.

به عقیده بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران فعال در صنعت هوانوردی، این کاهش حتی از پیش بینی‌های بوئینگ مبنی بر تولید ۱۰ فروند هواپیما در ماه نیز کمتر اعلام شده است.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments