مهمانداران باید ماسک بزنند!

اقتصادی 🔥 ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

مهمانداران باید ماسک بزنند!

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا یونایتد ایرلاینز اعلام کرده است که مهمانداران این شرکت هواپیمایی آمریکایی از این پس به پوشیدن ماسک در کابین هواپیما موظف خواهند شد.
مهمانداران باید ماسک بزنند!

یونایتد ایرلاینز اعلام کرده است که مهمانداران این شرکت هواپیمایی آمریکایی از این پس به پوشیدن ماسک در کابین هواپیما موظف خواهند شد.

به گزارش ایسنا، یونایتد ایرلاینز که بدون شک بزرگترین شرکت هواپیمایی فعال در ایالات متحده آمریکا به شمار می رود، به تازگی با انتشار بیانیه جدید اعلام کرده است که به منظور حفظ سلامت مسافران و خدمه پروازی و همچنین رعایت نکات بهداشتی به هنگام شیوع گسترده ویروس خطرناک و مرگبار کرونا، مهمانداران به هنگام انجام وظیفه خود در داخل کابین هواپیما از امروز ۲۴ آوریل ۲۰۲۰ موظف به پوشیدن ماسک خواهند شد.

بر اساس گزارشی که در وب سایت سی ان ان آمده است، این ایرلاین آمریکایی به تمامی مهمانداران و خدمه پروازی خود اعلام کرده که باید از این پس با ماسک های بهداشتی و استاندارد جلوی صورت (دهان و بینی) خود را بپوشانند تا بدین ترتیب در قطع زنجیره انتقال و انتشار ویروس کرونا تاثیر گذار باشند.

به نظر می رسد که این شرکت هواپیمایی با همکاری و مذاکرات انجام شده با انجمن مهمانداران ایالات متحده آمریکا به این تصمیم رسیده است تا در کنار فاصله گذاری اجتماعی، احتمال انتقال و انتشار این ویروس را درمیان مسافران و خدمه پروازی به کمترین حد ممکن برساند و بتواند از ماههای آینده بسیاری از پروازهای خود را به مدار و برنامه عادی بازگرداند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments