راهکارهای تبلیغات آنلاین برای کسب‌وکارها

اقتصادی 🔥 ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

راهکارهای تبلیغات آنلاین برای کسب‌وکارها

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا گروهی از فناوران یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان، راهکارهایی را برای تبلیغات آنلاین و ایجاد فضای تعامل میان کسب‌وکارهای دیجیتال و مشتریان عرضه کرده‌اند.
راهکارهای تبلیغات آنلاین برای کسب‌وکارها

گروهی از فناوران یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان، راهکارهایی را برای تبلیغات آنلاین و ایجاد فضای تعامل میان کسب‌وکارهای دیجیتال و مشتریان عرضه کرده‌اند.

به گزارش ایسنا سید علیرضا ناظم‌زاده، مدیرعامل این شرکت دانش بنیان تبلیغات آنلاین را از زمینه‌های تحقیقاتی این شرکت نام برد و گفت: بزرگ‌ترین زیرساخت تبلیغات آنلاین ایران دارای دو بخش اصلی نمایش‌دهندگان و تبلیغ‌کنندگان است که نمایش‌دهندگان از طریق خدمات ما و با نمایش تبلیغات، درآمد کسب کرده و می‌توانند هزینه‌های تولید محتوا و ادامه فعالیت وب‌سایت‌شان را تامین کنند و محتوای مناسب را به دست مردم برسانند.

ناظم‌زاده، ادامه داد: تبلیغ‌کنندگان نیز از طریق این شرکت با نمایش تبلیغات محصولات و خدمات‌شان در بزرگترین و معتبرترین وب‌سایت‌ها و خبرگزاری‌های ایرانی می‌توانند علاوه بر افزایش فروش محصولات و خدمات‌شان به افزایش آگاهی از برند نیز دست یابند.

 بر اساس اعلام معاونت علمی ریاست‌جمهوری، مجری طرح با بیان اینکه این شرکت دانش‌بنیان به‌صورت غیرمستقیم برای بیش از ۲۰۰۰ نفر از فعالین حوزه اطلاع‌رسانی و وب اشتغال ایجاد کرده است، خاطر نشان کرد:  مزیت اصلی این شرکت‌ دانش‌بنیان استفاده از فناوری روزآمد در نمایش تبلیغات است؛ این ویژگی، منجر به افزایش نتیجه‌گیری کسب‌وکارها از این تبلیغات می‌شود و همچنین، منجر به افزایش درآمد نمایش‌دهندگان تبلیغات خواهد شد.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments