حراج هواپیماهای سنگاپور ایرلاینز به علت کرونا!

اقتصادی 🔥 ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

حراج هواپیماهای سنگاپور ایرلاینز به علت کرونا!

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا به نظر می‌رسد که شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز به منظور افزایش نقدینگی قصد دارد شماری از هواپیماهای فعال در ناوگان هوایی خود را بفروشد.
حراج هواپیماهای سنگاپور ایرلاینز به علت کرونا!

به نظر می‌رسد که شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز به منظور افزایش نقدینگی قصد دارد شماری از هواپیماهای فعال در ناوگان هوایی خود را بفروشد.

به گزارش ایسنا، شرکت هواپیمایی سنگاپور ایرلاینز که یکی از بزرگترین ایرلاین های فعال در منطقه شرق آسیا به شمار می رود، طبق آخرین گزارش های منتشر شده از سوی مجله فوربس که در وب‌سایت simpleflying نیز آمده است، به نظر می رسد که تحت تاثیر شیوع گسترده ویروس کرونا، افت شدید تقاضا برای سفرهای هوایی و بحران های مالی قصد دارد شماری از هواپیماهای فعال در ناوگان هوایی خود را به فروش برساند تا بدین ترتیب از خطر ورشکستگی و فروپاشی نجات یافته و با افزایش نقدینگی بتواند بخش زیادی از هزینه‌های خود را در بحران کرونا بپردازد.

صنعت هوایی بدون شک یکی از نخستین و بزرگترین قربانیان شروع گسترده و همه‌گیری ویروس خطرناک و مرگبار کرونا به شمار می رود و بسیاری از شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان با مشکلات و بحران های مالی شدیدی روبرو شده اند و برخی از آنها اعلام کرده اند که در خطر فروپاشی و ورشکستگی قرار گرفته اند. از آنجایی که درآمدزایی و سودآوری ایرلاین ها به نزدیک صفر رسیده است، خیل عظیمی از کارکنان و پرسنل این خود را در این راستا اخراج و تعدیل نیرو کرده‌اند.

سنگاپور ایرلاینز در ناوگان هوایی خود بالغ بر ۱۳۰ فروند هواپیما انواع مختلف در اختیار دارد که حدود ۷۰ فروند هواپیمای آن به زیر مجموعه های این شرکت از جمله silk air و scoot تعلق دارد.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments