افتتاح حساب مسکن ملی در تهران به شکل اتوماتیک

اقتصادی 🔥 ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

افتتاح حساب مسکن ملی در تهران به شکل اتوماتیک

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا اداره کل راه و شهرسازی استان تهران با همکاری بانک مسکن، افتتاح حساب متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان تهران را به صورت اتوماتیک و بدون مراجعه به بانک انجام خواهد داد.
افتتاح حساب مسکن ملی در تهران به شکل اتوماتیک

اداره کل راه و شهرسازی استان تهران با همکاری بانک مسکن، افتتاح حساب متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان تهران را به صورت اتوماتیک و بدون مراجعه به بانک انجام خواهد داد.

به گزارش ایسنا، شیوه افتتاح حساب متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان تهران، پس از اعلام مشخصات کامل ثبت نام شدگان به صورت متمرکز خواهد بود که توسط بانک مسکن اعلام می‌شود.

خلیل محبت خواه، مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران با اعلام این خبر گفت: در راستای حفظ فاصله گذاری اجتماعی و کاهش تردد های درون شهری لازم است است متقاضیان عزیز به اداره کل راه و شهرسازی استان تهران و بانک مسکن مراجعه نکرده و منتظر ارسال پیامک باشند.

به گزارش ایسنا طرح اقدام ملی تولید و عرضه ۴۰۰ هزار واحد مسکونی، شهریور ۱۳۹۸ با حضور رئیس جمهور آغاز شد. البته در برخی از مناطق از پایان سال ۱۳۹۷ کلید خورده بود. در قالب این طرح تا پایان سال ۱۳۹۸ عملیات احداث دست کم ۲۱۸ هزار و ۵۲ واحد آغاز شده که بیش از نیمی از پروژه را شامل می شود. بر اساس اعلام اسلامی وزیر راه و شهرسازی، اولین واحدهای مسکن ملی در بعضی مناطق کشور، خرداد یا تیرماه امسال تحویل می شود. پیش از این هم محمودزاده معاون وزیر راه و شهرسازی به ایسنا گفته بود که ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد در شهرهای کوچک آماده واگذاری است.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments