ادامه داشتن جستجو برای یافتن مفقودین شناور بهبهان

اقتصادی 🔥 ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

ادامه داشتن جستجو برای یافتن مفقودین شناور بهبهان

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا در حالیکه ۹ روز از غرق شدن شناور بهبهان در نزدیکی آب‌های عراق می‌گذرد، به گفته مدیرکل بنادر و دریانوردی خرمشهر شناورهای تجسس و نجات ایرانی در تلاش برای یافتن دو نفر از خدمه مفقود شده این شناور هستند و هنوز اثری از آنها پیدا نکرده‌اند.
ادامه داشتن جستجو برای یافتن مفقودین شناور بهبهان

در حالیکه ۹ روز از غرق شدن شناور بهبهان در نزدیکی آب‌های عراق می‌گذرد، به گفته مدیرکل بنادر و دریانوردی خرمشهر شناورهای تجسس و نجات ایرانی در تلاش برای یافتن دو نفر از خدمه مفقود شده این شناور هستند و هنوز اثری از آنها پیدا نکرده‌اند.

به گزارش ایسنا، پنجشنبه شب (۱۵ خرداد) خبری مبنی بر غرق شدن شناور باری بهبهان که بندر خرمشهر را با حدود ۸۰۰ تن مصالح ساختمانی و سرامیک به مقصد بندر ام القصر عراق ترک می‌کرد، در کانال آبی خور عبدالله و در محدوده آب‌های عراق غرق شد.

پس از پیگیری‌های صورت گرفته نادر پسنده مدیرکل ایمنی و حفاظت دریایی سازمان بنادر و دریانوردی درباره این سانحه اعلام کرد که از هفت خدمه این کشتی باری چهار نفرشان نجات یافتند و یک نفر فوت کرده و دو نفر از آنها مفقود شدند.

در ادامه اسامی خدمه این کشتی منتشر شد و نهایتا چهار خدمه نجات یافته و پیکر یک متوفی این سانحه به کشور بازگشت اما به نظر می‌رسد هنوز خبری از دو مفقود شناور بهبهان نیست.

نورالله اسعدی – مدیرکل بنادر و دریانوردی خرمشهر – در این باره در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: شناورهای تجسس ایرانی همچنان در حال جستجو برای یافتن مفقودین شناور بهبهان در آب‌های عراق و حتی آب‌های کویت هستند. چرا که احتمال می‌دادیم آنها به سمت آب‌های کویت حرکت کرده باشند.

وی با بیان اینکه جستجو در آب‌های کویت با هماهنگی این کشور همسایه صورت گرفته است، افزود: هنوز اثری از مفقودین این سانحه در جستجوهای خود پیدا نکرده‌ایم اما مسلما جستجو و تجسس تا یافتن آنها ادامه خواهد داشت.

مدیرکل بنادر و دریانوردی خرمشهر اعلام کرد: نمی‌توان درباره مفقودین و سرنوشت آنها اظهار نظر قطعی کرد، چراکه تا مشخص شدن نتیجه نهایی باید صبر کنیم و به تلاش خود برای یافتن آنها ادامه دهیم.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments