گلایه از سکوت مدیران برای وضعیت تئاتر کودک و نوجوان

تلویزیون ، سینما و تئاتر 🔥 ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

گلایه از سکوت مدیران برای وضعیت تئاتر کودک و نوجوان

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا هیات مدیره کانون تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر از آنچه سکوت و واکنش نداشتن مسئولان درباره وضعیت و برنامه‌های تئاتر کودک و نوجوان در روزگار کرونایی می‌نامد، گلایه کرد.
گلایه از سکوت مدیران برای وضعیت تئاتر کودک و نوجوان

هیات مدیره کانون تئاتر کودک و نوجوان خانه تئاتر از آنچه سکوت و واکنش نداشتن مسئولان درباره وضعیت و برنامه‌های تئاتر کودک و نوجوان در روزگار کرونایی می‌نامد، گلایه کرد.

به گزارش ایسنا، در بخش‌هایی از  بیانیه این کانون که برای رسانه‌ها فرستاده شده است، به وضعیت تعطیلی تئاتر کودک و نوجوان که قطعا بیشتر از انواع دیگر هنرهای نمایشی خواهد بود، اشاره شده و آمده است که این گونه تئاتر قطعا به دلیل شیوع کرونا در ماه های آینده تعطیل خواهد بود، خصوصا این نوع تئاتر که با کودکان و نوجوانان در ارتباط است، بیشتر تعطیل خواهد بود و این بدان معناست که عده زیادی از هنرمندان خانه‌نشین می‌شوند.

در پایان این بیانیه ضمن گلایه از مدیران فرهنگی بابت سکوتشان، این پرسش مطرح شده است که «برنامه‌شان برای تئاتر کودک چیست؟»

خطاب این نامه، وزیر ارشاد، معاون هنری، رییس مرکز هنرهای نمایشی و رییس کانون پرورش کودکان و نوجوانان است.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments