مدیرکل اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی منصوب شد

تلویزیون ، سینما و تئاتر 🔥 ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

مدیرکل اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی منصوب شد

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا به پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و با حکم رییس سازمان سینمایی، مرتضی باقرنژاد به عنوان مدیرکل امور اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی منصوب شد.
مدیرکل اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی منصوب شد

به پیشنهاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی و با حکم رییس سازمان سینمایی، مرتضی باقرنژاد به عنوان مدیرکل امور اداری و پشتیبانی سازمان سینمایی منصوب شد.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، حسین انتظامی در این حکم، اهتمام ویژه نسبت به وظایف و ماموریت‌های محوله در حوزه اداری و پشتیبانی و رفاهی کارکنان با تاکید بر ارتقای منزلت و کرامت همکاران و تعامل سازنده با سازمان امور اداری و استخدامی کشور و واحدهای مرتبط وزارت مطبوع را از اهم وظایف باقرنژاد بر شمرده است.

ریاست دفتر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی (به مدت ۷ سال)، مشاور اجرایی معاونت امورهنری (۷ سال)، مشاور معاون اداری و مالی وزارتخانه متبوع، معاونت اداره کل موسیقی و عضویت در هیات مدیره بنیاد آفرینش‌های فرهنگی و هنری نیاوران از جمله سوابق کاری مرتضی باقرنژاد است.

حکم مدیرکل جدید اداری وپشتیبانی سازمان سینمایی توسط معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان سینمایی امروز (چهارشنبه ۲۰ فروردین‌ماه) به وی اعطا شد.

پیش از این زنده یاد پرویز شیرمحمدی عهده‌دار این مسئولیت بود.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments