مخالفت شورایعالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران با بخش حقوقی یک پیش‌نویس

تلویزیون ، سینما و تئاتر 🔥 ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ بدون دیدگاه

مخالفت شورایعالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران با بخش حقوقی یک پیش‌نویس

شورایعالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران

شورایعالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران

به گزارش وبسایت ویکی ویو و به نقل از ایسنا شورایعالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران با بخش حقوقی، پیش نویس نظام تهیه کنندگی سازمان سینمایی کشور  مخالفت کرد.

شورایعالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران با بخش حقوقی، پیش نویس نظام تهیه کنندگی سازمان سینمایی کشور  مخالفت کرد.

به گزارش ایسنا، طبق اعلام دبیرخانه شورایعالی تهیه‌کنندگان سینما در آخرین نشست شورایعالی تهیهکنندگان مشورت‌های انجام شده با کارشناسان صنفی پیرامون پیش‌نویس نظام تهیه‌کنندگی مطرح شد.
بخش تهیه‌کنندگان حقیقی این پیش نویس، پیش از این مورد بررسی و اعلام نظر قرار گرفته بود.
شورایعالی با جمع‌بندی نظرات همکاران تهیه کننده که مخالف بخش حقوقی پیش‌نویس بودند و با احترام به خواسته اکثریت تهیه‌کنندگان حرفه ای،اجرای این پیش‌نویس را در شرایط کنونی سینمای ایران به نفع سینما و سینماگران کشور ندانست.
مخالفت شورایعالی با بخش حقوقی پیش نویس نظام تهیه کنندگی سینمای ایران طی نامه‌ای به حسین انتظامی رییس سازمان سینمایی کشور اعلام شد.

۲۰ فروردین ماه پیش نویس نظام تهیه‌کنندگی سینما منتشر شد  و در پی آن ۱۹ اردیبهشت ماه هم ۱۰۰ تهیه کننده و کارگردان سینما به نظامنامه تهیه کنندگی فیلم که از سوی سازمان سینمایی منتشر شده بود، انتقاد کردند.

انتهای پیام

منبع

توجه: مطالب بخش پزشکی و سلامت سایت ویکی ویو فقط جنبه اطلاع رسانی و آموزشی دارند. این مطالب توصیه پزشکی تلقی نمی شوند و نباید آنها را جایگزین مراجعه به پزشک جهت تشخیص و درمان کرد.
Subscribe
Notify of
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments